Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie i zlecenie (srebrny łańcuch z krzyżem) Proszę o pomoc
#1
Question 
Witam wszystkich,
Jestem tu nowy.

Mam pytanie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o srebrnym łańcuchu oraz zapięciu, które widoczne są na poniższych zdjęciach. Chciałbym poznać parametry, dane i miejsca, w których mogę te elementy kupić. Chciałbym, aby były one identyczne, jak na zdjęciach (wzór, średnica itd.)

Druga sprawą dla której tu piszę to zlecenie. Chciałbym ogłosić zlecenie na wykonanie wisiorka, który wisi na łańcuchu. Chodzi mi o wykonanie identycznego wzoru ze srebra, w podobnych (lub tych samych rozmiarach)

Osoby zainteresowane zleceniem proszę o kontakt mailowy:   roger2378@wp.pl


http://cache4.asset-cache.net/gc/4948509...echqGn8%3d


http://www.volksmusik-blog.de/wp-content...-seins.jpg


Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się że podobne wzory widziałem na allegro ale sklepu nie pamietam.

Marek sie na tym zna bo on tka takie łańcuchy

[Obrazek: 494850977-matthias-reim-performs-live-du...echqGn8%3d]

Krzyż może odlać Ci

[Obrazek: mattias-reim-die-leichtigkeit-des-seins.jpg]

pozdrawiam i baw się dobrze
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Nie znam jego e-mail. Pisze tu na forum więc na pewno się odezwie. Poszukaj na forum tematów o łańcuchach bo piękne robi.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
(01-19-2016, 09:58 PM)Leszek napisał(a): Nie znam jego e-mail. Pisze tu na forum więc na pewno się odezwie. Poszukaj na forum tematów o łańcuchach bo piękne robi.

W takim razie proszę Pana Marka - eksperta od łańcuchów - o kontakt na adres e-mail:   roger2378@wp.pl
Odpowiedz
#6
(01-19-2016, 10:02 PM)blazejb napisał(a):
(01-19-2016, 09:58 PM)Leszek napisał(a): Nie znam jego e-mail. Pisze tu na forum więc na pewno się odezwie. Poszukaj na forum tematów o łańcuchach bo piękne robi.

W takim razie proszę Pana Marka - eksperta od łańcuchów - o kontakt na adres e-mail:   roger2378@wp.pl

Nie mogę Go znaleźć
Odpowiedz
#7
Krzyżyk do zrobienia, uściślić tylko grubość blachy i wymiary.
Wielkość zawieszki na moje oko to coś ok 45/30mm(?), wewnętrzna część ruchoma, nity na ramionach...
Odpowiedz
#8
(01-19-2016, 11:16 PM)szrapnel napisał(a): Krzyżyk do zrobienia, uściślić tylko grubość blachy i wymiary.
Wielkość zawieszki na moje oko to coś ok 45/30mm(?), wewnętrzna część ruchoma, nity na ramionach...

 Chciałbym, aby wielkość była jak najbardziej podobna do tej ze zdjęcia, nie umiem jej określić. Proszę o wiadomość na   roger2378@wp.pl

Prześlę dodatkowe zdjęcia oraz ewentualnie film, na którym będzie Pan mógł określić wielkość i proporcje 
Odpowiedz
#9
Ostrzeżenie.

Zamówienie nadające się jako przykład, zawracania dupy.
Omawiać w poradni przy udziale specjalisty.
Odpowiedz
#10
Dlatego sie nie odzywałem Język
Jak slysze ze ma byc TAKI SAM WZOR I WYMIAR jak na zdjeciu to oznacza, ze beda problemy z klientem
Kiedys autentycznie mialem sytuacje, ze klient przyszedl po odbiór bransolety z suwmiarką i sprawdzał czy wszystkie wymiary sie zgadzaja Ząbki
Ot życie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości