Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrobiłem takie coś
#1
Naoglądałem się naczytałem i spróbowałem zrobić.
A wyszło coś takiego. http://www.tomaszwiercioch.com/?page_id=43
Odpowiedz
#2
Bardzo ładne to Twoje mokume gane Uśmiech pozwoliłam sobie przejżeć Twoją strone i musze powiedzieć że wszystkie Twoje wyroby są bardzo łądne i dopracowane Uśmiech podobają mi się Twoje obrączki Uśmiech
Odpowiedz
#3
Dzięki za opinię o mojej stronce,ponieważ jestem nowicjuszem w dziedzinie komputerów i fotografii.Może nie wszystko ładnie widać ale staram się.Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz
#4
Mokume gane jest świetne. A z Twoich prac podobają mi się najbardziej róże.
Takie delikatne kwiaty wykonane w srebrze sprawiają niesamowite wrażenie.
Odpowiedz
#5
Twoje Mokume Gane są przecudnej urody.
Kolory tak pięknie przechodzą przez siebie.
Najbardziej podoba mi się ta:

[Obrazek: 2.jpg]
Odpowiedz
#6
A ostatnio zrobiłem taką obrączkę
http://tomaszwiercioch.com/wp-content/up...az-048.jpg
Odpowiedz
#7
Mazakami pomalowales Puść oczko ? Niesamowite przejscia kolorow. Bo baza jest ze srebra, tak?

Pytanie techniczne, co robisz z opilkami? Jedna z tych obraczek jest ewidentnie, gleboko obrabiana pilnikiem. Odzyskujesz zlotko, czy to koszt produkcji?
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#8
Uśmiech podobają mi się Twoje prace, trafiłam kiedyś na filmiki o topieniu srebra i robieniu obrączek na YouTube. Przyznam się że mi pomogły bo jestem samoukiem, no i zainwestowałam z ciężkim sercem w walcarkę-bez niej ani rusz!Uśmiech
Mokume Gane ta ostatnia jest świetna, i mnie też interesuje co z tymi opiłkami robisz? Wrzucasz nowe filmy na stronce- o zmieniła wygląd?Uśmiech
Odpowiedz
#9
"Pytanie techniczne, co robisz z opilkami? "Zbieram i oddaje do rafinacji.
"Mazakami pomalowales?" Takim mazakiem co wychodzi z palnika jak go podpaliszZąbki.Tą obrączkę najpierw zrobiłem na gotowo razem z polerowaniem i potraktowałem delikatnie palnikiem Uśmiech.A baza jest ze srebra.
Odpowiedz
#10
Witam,wpisałam długi post chwalący kawał roboty jaką wykonałeś swoimi filmikami i jak ogromnie jestem wdzięczna za udostępnienie takiej ilości wiedzy ,niestety post mi na stronie zżarło , wyskoczył błąd i już nie mogłam do niej wrócić pooglądać resztę filmów....szkoda... Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości