Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesjonalne wydruki 3D i formy do odlewów
Dzień dobry,
chciałbym zaproponować Państwu usługę profesjonalnych wydruków 3D. Posiadamy przemysłowe urządzenia firm EnvisionTec oraz Objet. Możemy wykonywać formy wtryskowe oraz przygotowywać modele do odlewów. Nasze urządzenia zostały skonstruowane z myślą o branży złotniczej i jubilerskiej, możemy więc wykonywać elementy biżuterii, pierścionki, kolczyki, zawieszki, elementy zegarków (np. tarcze) oraz wiele innych. Posiadamy także biuro projektowe możemy więc zająć się stworzeniem cyfrowego modelu 3D na indywidualne życzenie. Wycen dokonujemy indywidualnie, gdyż ceny zależą od wielkości nakładu, rozmiarów oraz stopnia skomplikowania drukowanych elementów. W razie zainteresowania zachęcam do kontaktu:

Radosław Sznajder
- email: sprzedaz@envisiontec.pl lub rsznajder@solveere.pl
- telefon: +48 533 995 122
Odpowiedz
Zrobi Pan kopertę ze stali nierdzewnej ?
Odpowiedz
polski rynek biżuteri rozłożony na łopaki a firmy zaczynają się gotowaćUśmiech kiedyś na solidscape zamawiałem wydruki po 35-40 zł godz, teraz już się proszą za 20 zł/godz.
Odpowiedz
Bo się ludziska rzucili na te drukarki jak szczerbaty na suchary. Brali w leasing a i każda dotacja unijna w branży
skutkowała zakupem drukarki 3d. Okazało się niestety, że wydrukować łatwo ale sprzedać wyrób już nie bardzo.
No i teraz abo leasingi zostały do spłacenia, albo trzeba jeszcze czas jakiś działalność prowadzić bo inaczej grant
unijny do zwrotu.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(01-13-2016, 01:44 PM)cactoos napisał(a): Bo się ludziska rzucili na te drukarki jak szczerbaty na suchary. Brali w leasing a i każda dotacja unijna w branży
skutkowała zakupem drukarki 3d. Okazało się niestety, że wydrukować łatwo ale sprzedać wyrób już nie bardzo.
No i teraz abo leasingi zostały do spłacenia, albo trzeba jeszcze czas jakiś działalność prowadzić bo inaczej grant
unijny do zwrotu.

I to są skutki rozdawania chorych dotacji od chorych POlityków. Wypaczenie rynku gdzie ja muszę na wszystko zarobić przez wiele lat a byle kto może to mieć dzięki "dotacji" wypłacanej z moich podatków. Absurd dotacji polega na tym że są przeciwko tym którzy ich nie dostali ale i przeciwko tym którzy je otrzymali.

Wracając do wydruku ile będzie kosztował wydruk kopert do zegarka ze stali nierdzewnej lub srebro, mosiądz  ?
Odpowiedz
Leszek, ja wiem że PO rękami albo i zaganiaczemTuska strąciło prezydencki samolot Biggrin ale unijne dotacje dawała
Unia a nie PO i na razie nie z Twoich podatków, tylko z Nordwinda najwyżej. Dotacje były celowe i jak była dotacja 
na rozwój informatyczny, to brało się Matrixy a jak się udało podciągnąć drukarkę 3d pod sprzęt komputerowy, to 
też brali. Z dotacjami jest tak, że wykorzystać je trzeba bo przepadną. Lepiej jak w Polsce zostaną te drukarki, niźli 
miałyby pieniądze do unijnej kasy wrócić i tuczyć darmozjadów w turbanach, albo być przeznaczone na doniosłe 
badania nad krzywizną banana.

A koperty do zegarka nie drukuj, bo taki wydruk trzeba odlać co wiąże się ze skurczami odlewniczymi, które mogą
znacznie utrudnić spasowanie części. Kopertę najlepiej wyfrezować na CNC.
Odpowiedz
(01-13-2016, 04:25 PM)cactoos napisał(a): A koperty do zegarka nie drukuj, bo taki wydruk trzeba odlać co wiąże się ze skurczami odlewniczymi, które mogą
znacznie utrudnić spasowanie części. Kopertę najlepiej wyfrezować na CNC.

Koperty jak napisano mi że nie można wydrukować metalem więc kicha :-( 

Zostaje mi olać patriotyzm i kupić gotowe koperty wysokiej jakości w Chinach po 23 dolary ( niestety ).
Odpowiedz
Toż za wydruk zapłacibyś ponad 100$!
Odpowiedz
(01-13-2016, 06:10 PM)cactoos napisał(a): Toż za wydruk zapłacibyś ponad 100$!

Cactoos chciałem wydrukować takie unikatowe. Nawet koperta nie do noszenia tylko do prezentowania tarcz.

Myślałem że jakoś tanio wydrukuję fajne prototypy. Ostatnio chciałem zrobić w gipsie i polakierować. Tak właśnie biedota musi sobie radzić ??? na rynku UE Biggrin
Odpowiedz
(01-13-2016, 06:55 PM)Leszek napisał(a):
(01-13-2016, 06:10 PM)cactoos napisał(a): Toż za wydruk zapłacibyś ponad 100$!

Cactoos chciałem wydrukować takie unikatowe. Nawet koperta nie do noszenia tylko do prezentowania tarcz.

Myślałem że jakoś tanio wydrukuję fajne prototypy. Ostatnio chciałem zrobić w gipsie i polakierować. Tak właśnie biedota musi sobie radzić ??? na rynku UE Biggrin

wydaje mi się mozna zrobić takie prototypy z jakiegoś tworzywa na CNC
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości