Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierscie- bursztyn a w nim jaspis
#11
Tak mi to wyszło. Nie jestem zadowolona tak super z tego wmontowania awenturyna, ale to byl 1 raz. Łancuszek na zyczenie klientki.
Wszelkie sugestie mile widziane Puść oczko


Załączone pliki Miniatury
       
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#12
-tak szczerze to nie dopracowany ,mogłabyś trochę lepiej przeszlifować i wypolerować,carga,obrączka,chyb,że taki zamysł nie do końca zrobione-bo nie było czasu ???.
Odpowiedz
#13
(01-05-2016, 12:36 PM)rubicon napisał(a): -tak szczerze to nie dopracowany ,mogłabyś trochę lepiej przeszlifować i wypolerować,carga,obrączka,chyb,że taki zamysł nie do końca zrobione-bo nie było czasu ???.

Tylko szczerze Puść oczko Pytam, bo wciaz sie ucze.
Bardziej brak odpowiednich sprzetów. Typu polerka stołowa niz brak czasu.
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#14
-żeby wyszlifować -to pilniki i papier,wypolerować można też ręcznie tylko trochę czasu trzeba poświęcić, do tego nie musisz mieć najlepszych  i najdroższych maszyn. Wykrzyknik
Odpowiedz
#15
(01-05-2016, 01:18 PM)rubicon napisał(a): -żeby wyszlifować -to pilniki i papier,wypolerować można też ręcznie tylko trochę czasu trzeba poświęcić, do tego nie musisz mieć najlepszych  i najdroższych maszyn. Wykrzyknik

Okej zastosuje rady.
Poleruje szlifierka typu Dremel.
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#16
(01-05-2016, 12:36 PM)rubicon napisał(a): -tak szczerze to nie dopracowany ,mogłabyś trochę lepiej przeszlifować i wypolerować,carga,obrączka,chyb,że taki zamysł nie do końca zrobione-bo nie było czasu ???.

Ja z kolei nie wiem, gdzie się na tym zdjęciu dopatrzyłeś niedopolerowania i niedoszlifowania.
Widać, że srebro jest gładkie,wypolerowane, odbija otoczenie.
Co do łączenia kamieni, to trudno powiedzieć, bo za małe trochę zdjęcia.
A daleka wygląda dobrze  Cool .
Odpowiedz
#17
-zrobiłem powiększenie na środku cargi i obrączki są rysy i mat poproś wykonawcę o lepsze zdjęcia.
Odpowiedz
#18
(01-05-2016, 06:12 PM)rubicon napisał(a): -zrobiłem powiększenie na środku cargi i obrączki są rysy i mat poproś wykonawcę o lepsze zdjęcia.

To nie są chyba rysy.
Dla mnie to wygląda jak odbicie.
Odpowiedz
#19
To nie są rysy, tylko odbicie łańcuszka. Akurat tego jestem pewna, bo starałam się wypiłować carge  i pozniej coraz drobniejszym papierem, potem filc. Nie mam juz tego pierscionka, zeby udowodnic nowymi zdjeciami Puść oczko Takze pozostaje tylko moje słowo i załączone wczesniej  zdjecia
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#20
Poleru nie ma się co czepiać  Biggrin Biggrin jedyne co mi się rzuciło w oko to tak jakby nie zbyt równo zakuta carga i wypływający z pod niej klej ale może to być wina fotografii i jeszcze sugerował bym żebyś na sam koniec przed polerem po zakuciu wyrównała od góry cargę płaskim rylcem wtedy nie ma takich  falek widocznych na drugim zdjęciu  Biggrin ale całość bardzo ładna .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości