Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierscie- bursztyn a w nim jaspis
(01-06-2016, 03:05 AM)kolorowy napisał(a): Poleru nie ma się co czepiać  Biggrin Biggrin jedyne co mi się rzuciło w oko to tak jakby nie zbyt równo zakuta carga i wypływający z pod niej klej ale może to być wina fotografii i jeszcze sugerował bym żebyś na sam koniec przed polerem po zakuciu wyrównała od góry cargę płaskim rylcem wtedy nie ma takich  falek widocznych na drugim zdjęciu  Biggrin ale całość bardzo ładna .

Bursztynu nie wklejałam w jego oprawe, tylko awenturyn w oprawie do bursztynu. No i masz racje z ta falą, tez to widziałam, dzieki za rade z rylcem-a nie zarysuje kamienia przy tym?
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
Nie powinnaś zarysować nie wiem jakim sprzętem dysponujesz , pierścionek obsadź w kuli lub jeśli nie masz to w klubie lub laku i delikatnie raczej próbuj nim kierować linie nie rylcem bo wtedy napewno ci pośliźnie po kamieniu musisz popróbować na czymś i złapać wyczucie między rękami  Biggrin pamiętaj żeby nie trzymać łokcia w powietrzu na początek pracuj tylko nadgarstkiem delikatnie  Biggrin Biggrin tak mi się wydaje bo ja to w sumie się nie znam tak tylko sobie piszę bo nudzi mi się dzisiaj , jakieś święto se wymyślili i nie ma co załatwić bo wszyscy pijani już  Biggrin Biggrin
Odpowiedz
Albo w świątyni , a robić nie ma komu   Biggrin o i to tyle 
Odpowiedz
(01-06-2016, 04:41 PM)kolorowy napisał(a):  pamiętaj żeby nie trzymać łokcia w powietrzu na początek pracuj tylko nadgarstkiem delikatnie  Biggrin Biggrin Biggrin

No ja protestuję! Czy króliki brno przez zaspy do maluśkiego a temu tylko obsceny w głowie. Tfu! Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Chyba zbyt dużo niemieckich filmów przyrodniczych na emigracji oglądałem  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości