Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka moich prac
#21
(12-22-2015, 07:39 PM)Maciek72 napisał(a): Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Wbrew tytułowi wątku nie zamieszczam zdjęć tylko dla prostego chwalenia .......

Proszę się chwalić jak najwięcej Biggrin Biggrin Biggrin  bardzo lubię Twoje prace i zdjęcia .
Odpowiedz
#22
(12-22-2015, 08:23 PM)mnap89 napisał(a): Sam robisz zdjecia czy komus zlecasz?

Sam.
Odpowiedz
#23
Jestem pewien, ze wszyscy byliby w niebo wzieci gdybys pokazal i opisal swoje "studio fotograficzne". Zdjecia bizuterii to skomplikowana sprawa Uśmiech
Odpowiedz
#24
(12-22-2015, 11:15 PM)mnap89 napisał(a): Jestem pewien, ze wszyscy byliby w niebo wzieci gdybys pokazal i opisal swoje "studio fotograficzne". Zdjecia bizuterii to skomplikowana sprawa Uśmiech

Oczywiście nie jestem profesjonalnym fotografem, choć pstrykam już kilka lat (biżuterię). To nie są bardzo dobre zdjęcia ale patrząc na wiele innych (strony www - sklepy) to mnie pasuje. Moje "studio" to dość duży stół, namiot bezcieniowy (ja mam zbyt duży, myślę że do biżuterii im mniejszy tym lepszy), lampy (ja kupuję w FsFoto.pl) ze światłem ciągłym na statywie x 2 (duży i mały) no i aparat - ja mam Lumixa FZ 100 - jest to bardzo dobra wersja jak na taki aparacik, FZ 150 było już gorsze (podobno). FZ 100 ma fajne makro i inne programy. Reszta to bardzo dużo zdjęć i kombinowanie. To chyba tyle. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
(12-22-2015, 09:39 PM)Leszek napisał(a):
(12-22-2015, 07:39 PM)Maciek72 napisał(a): Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Wbrew tytułowi wątku nie zamieszczam zdjęć tylko dla prostego chwalenia .......

Proszę się chwalić jak najwięcej Biggrin Biggrin Biggrin  bardzo lubię Twoje prace i zdjęcia .

Dziękuję. Twoje wyroby też na mnie robią wrażenie ale kompletnie się nie znam na emaliowaniu więc się nie wypowiadam. Pozostaje mi zachwyt  Biggrin
Odpowiedz
#26
(12-22-2015, 11:15 PM)mnap89 napisał(a): Jestem pewien, ze wszyscy byliby w niebo wzieci gdybys pokazal i opisal swoje "studio fotograficzne". Zdjecia bizuterii to skomplikowana sprawa Uśmiech

rozumie, że moje wskazówki Ci nie zaszkodziły ... Uśmiech 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości