Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka moich prac
#1
Dzień Dobry.   Rozmarzony
Prace wykonane ręcznie w srebrze i srebrze z elementami złotymi, kamienie naturalne.
1. bursztyn -  bransoleta srebrna
2. turkusy - bransoleta srebrna z elementami złotymi
3. wisior z bursztynem i kryształem górskim zakutym w złocie
4. bransoleta srebrna z elementami złotymi z kwarcem dymnym
5. pierścień srebrny z elementami złotymi z cytrynem
Odpowiedz
#2
Całkiem ładnie wykonane - przynajmniej na zdjeciach Uśmiech

Polaczenie srebra ze złotem daje swietny kontrast - o wiele lepszy niz żółte i białe(nawet rodowane) złoto.
Odpowiedz
#3
Dziękuję :)
Odpowiedz
#4
Tak jak mnap89 zauważył ładnie i czysto. Dla mnie najciekawszy jest wisior z bursztynami Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#5
Dziękuje. Niestety zdjęcie jakie miałem wisiora - bursztyn/kryształ g. - jest słabej jakości ( wiele razy powiększałem-zmniejszałem) ale to także moja ulubiona praca :)
Odpowiedz
#6
Jeszcze może to Rozmarzony
1. wisior srebrny z kamieniem księżycowym zakutym w złocie ( strasznie trudno zrobić zdjęcie księżycowemu...)
2. pierścień srebrny z elementami złotymi z kwarcem dymnym
3. wisior srebrny z bursztynem
Odpowiedz
#7
(12-16-2015, 09:37 PM)Maciek72 napisał(a): Dzień Dobry.   Rozmarzony
Prace wykonane ręcznie w srebrze i srebrze z elementami złotymi, kamienie naturalne.
1. bursztyn -  bransoleta srebrna
2. turkusy - bransoleta srebrna z elementami złotymi
3. wisior z bursztynem i kryształem górskim zakutym w złocie
4. bransoleta srebrna z elementami złotymi z kwarcem dymnym
5. pierścień srebrny z elementami złotymi z cytrynem

Nr 3 i 4, efektowne i przyciągają wzrok. Reszta, bez urazy, zwykła. Cytryny wybieraj lepiej wybarwione, te są blade. Generalnie czysto i dobrze
Odpowiedz
#8
Dzięki za ocenę Aniołek . Żadnej urazy. Zwykle robię zwykłe rzeczy - choć w miarę poprawne..., czasem otrę się w swoich wyrobach o coś więcej niż rzemiosło (mam nadzieję). Tak, ten cytryn jest dość blady (zdjęcie też jest trochę winne - robię sam i ciągle się uczę...). Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
a ja powiem, ze mi sie ta "czystosc" podoba. Niby zwykle, ale jednak wyglada to duzo lepiej niz "zwykla" masowka od skosa.
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#10
No i pięknie dziękuję Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości