Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
grawerka jubilerska
Jeszcze chyba jest wersja magic-70 - podobno wieksze rzeczy mozna obrabiac. cena u kociuby 5k wiecej niz magic-7

Z tymi kredytami UE to nie takie hop- musisz zostac wybrany aby z tego skorzystac Język ale z pewnoscia jest to oferta o wiele korzystniejsza niz w jakimkolwiek banku.

Tak widzialem to ze mozna negocjowac cene i tak jak myslalem, ze wiele nie zejdziesz. Język
Odpowiedz
Witam. Odświerzam temat. Mam zamiar zamówić grawerke do 25tys. Mam nadzieje, ze przez te dwa lata coś potaniało Puść oczko No i przedewszystki mogliście wzbogacić się o nowe doświadczenia, dzięki którym liczę ze pomożecie mi dokonać właściwego wyboru. Grawerka musi spełniać zadanie wycinarki, imion i jak ze teraz modnych celebrytek itd. Oraz podstawowe grawerowanie blaszek medaliki i obrączek przede wszystkim w środku. Nie wiem czy m20jewel w końcu ma frez obrotowy,ktoś tym wycina? Albo Magic hym? Czy może jakaś zupełnie inna grawerka jest warta uwagi? Proszę o pomoc.
Odpowiedz
mam magic7 od kilku lat. sprawuje sie nawet ok, nie liczac kilku napraw gwarancyjnych...pala sie plyty glowne na potege. magic 7 w tej chwili jest juz nie do kupienia nowy. Nastepca jest bodajze magic 70. jak chcesz kupic grawerke do wszystkiego czyli w skrocie powierzchnie plaskie, obraczki i wycinanie to 25k w tej chwili to za malo. ceny nie spadly a wrecz wzrosly. Dyche musisz dolozyc do tych 25k. Ale przy leasingu to i tak nie ma chyba wiekszego znaczenia bo po co wykladac taka gotowke?

Edit:
Chyba się pomyliłem. Zdaje się, że magic-50 spełnia wszystkie te funkcje i mieści się w cenie.
http://www.wkociuba.pl/GRAWERKA-4-OSIOWA...6012).aspx

Ale najlepiej zadzwoń do sklepu i upewnij się bo mogą mieć jakieś błędy w ofercie. Wiem napewno, że magic-5 nie mial wycinania. Jeśli magic-50 ma te opcje to oferta jest super Uśmiech
Odpowiedz
Nie ma wycinania niestety. Jeszcze jest Magic3 ale bez grawerowania obrączek i chyba tak wybiorę. A jakieś inne firmy, nie pokazały się na rynku z konkurencyjną ceną?
Odpowiedz
Maszyne kupujesz na lata...nie oszczedzaj teraz bo w perspektywie czasu stracisz na tym. Bierz magic 70 Uśmiech
Odpowiedz
Wczoraj wycinałem u kolegi serduszko, w srebrnej blaszce 0,3mm na M20 od gravographu, obrotowym dłutem i się udało. Co prawda spory ubytek no i zostala krawędź nieodcięta, którą trzeba piłować. Jak to wyglada przy urządzeniach Magic?
Odpowiedz
Wycinaj frezem z weglika spiekanego 0.6mm, ubytek bedzie mniejszy ale tez spory...warto przy zlocie dokladnie go zbierac. Przy srebrze laduje w koszu Puść oczko

Bardzo wazna sprawa odnosnie grawerek...jak nie chcesz zeby ci frezy pekaly co kilka wyciec to musi miec regulacje nacisku z pelna blokada. Regulacja nacisku jest dobra jak grawerujesz np obrazek srebrny...jak nie masz regulacji to ci moze zrobic diament dziure, jak masz regulacje to rozkrecasz na minimum i ladnie graweruje nawet na papierowych blaszkach. Ale wazniejsze jest to przy wycinaniu. Nie majac regulacji frez bedzie mial mikro drgania przez co bedzie szybko pekal. Majac regulacje, skrecasz na maksa i masz pelna blokade, ze nie drgnie nawet na 0.1mm. Frezy wytrzymuja kilka razy dluzej a jeden frez to 60-100zl wiec przy kilkuletnim uzytkowaniu jestes sporo kasy do przodu Uśmiech

Magic 7 ma te regulacje, 70 rowniez ale np magic 3 czy 5 tej regulacji nie mial, takze nie warto jest oszczedzac na maszynie na starcie Uśmiech

Przy wyborze grawerko-wycinarki zwroc na to uwage bo to kluczowa sprawa chcac wycinac Uśmiech
Odpowiedz
Witam, Mam grawerkę Magic-7 i jestem bardzo zadowolony. Grawerowanie na obrączkach i w obrączkach, na powierzchniach płaskich itp, na prawdę masę zastosowań. Do tego wykorzystuję ją do wykonania frezowania i nawiertów pod kamienie aby uzyskać idealnie takie same odległości od kamieni itp. Efekt genialny. Do tego jeszcze wykonywanie nacięć zdobień błyszczących na prawdę można super efekty uzyskać. Oczywiście jest możliwe wycinanie imion, zawieszek, nieśmiertelników albo ażurowych wisiorów, elementów bransolet.Niestety za 3 miesiące zamykam działalność i sprzedaję grawerkę i całe wyposażenie pracowni. Grawerkę mam z całym oprogramowanie itp kupiona była z firmy W.Kociuba. Ani razu nie miałem z nią problemów. Regularnie czyszczona itp. Obecnie nowa taka kosztuje prawie 40tys brutto, myślę że moglibyśmy się dogadać
Jeśli chodzi o ubytek, który wyżej jest opisany to znalazłem ciekawy sposób i nie jest w cale taki duży Puść oczko
Odpowiedz
pawel_ nowa nie kosztuje prawie 40 bo juz jej nie ma w sprzedazy. Mylisz z magic 70, a to inny sprzet Puść oczko
Odpowiedz
Witam,
Fakt niecałe 40 tyś koszyuje magic-70 natomiast magic-7 nie wiele się różni. Jeszcze nie dawno była na stronie kociuby za ok 35 tyś jeśli się nie mylę. Myślę, że spełnia wszystkie wymogi zainteresowanego. Wycinanie, grawerowanie, frezowanie, nawet praca w wosku. Cena za jaką sprzedaję myślę, że jest dość atrakcyjna - 15.000zł netto
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości