Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żywiczne urządzenia 3D niemieckiej firmy EnvisionTEC
#31
(11-01-2015, 10:26 PM)Leszek napisał(a): Jak długo zajęło Ci nauczenie się  pracy na drukarce ? 

Hę? Drukarka jest tylko narzędziem. Obsługujesz ją nie inaczej niż frezarkę CNC czy inną maszynę.
Trzeba nauczyć się projektowania 3d a to zapewne jest zabawa bez końca bo co tydzień powstają nowe softy i pluginy.  
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#32
(11-01-2015, 11:06 PM)cactoos napisał(a):
(11-01-2015, 10:26 PM)Leszek napisał(a): Jak długo zajęło Ci nauczenie się  pracy na drukarce ? 

Hę? Drukarka jest tylko narzędziem. Obsługujesz ją nie inaczej niż frezarkę CNC czy inną maszynę.
Trzeba nauczyć się projektowania 3d a to zapewne jest zabawa bez końca bo co tydzień powstają nowe softy i pluginy.  

Czyli dla mnie już za późno. 6 stycznia mam 50 lat, opanowanie CNC zajęło mi 2 miesiące, nie ma szans bym opanował drukarkę. Czekam na PW na ofertę tarczy giloszowanej wyjdzie dla mnie taniej i szybciej niż zakup sprzętu.
Odpowiedz
#33
Leszek co Ty pieprzysz. Jesteś ode mnie młodszy akurat tyle, ile mi zajęło ogarniecie projektowania 3d i drukarek.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#34
(11-02-2015, 09:39 PM)cactoos napisał(a): Leszek co Ty pieprzysz. Jesteś ode mnie młodszy akurat tyle, ile mi zajęło ogarniecie projektowania 3d i drukarek.

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  tylko jeszcze musiał bym mieć drukarkę a to wydatek pewnie z 2000-3000 tysiące
Odpowiedz
#35
Pss.. Leszek.. Drukarka Asiga to 35k - przynajmniej za tyle widzialem je ostatnio na allegro.
Odpowiedz
#36
Mozna wysyłać do drukowania mailem a odbierac gotowy model przesyłką kurierską.
Model juz odlany oczywiście.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#37
(11-03-2015, 04:26 PM)mnap89 napisał(a): Pss.. Leszek.. Drukarka Asiga to 35k - przynajmniej za tyle widzialem je ostatnio na allegro.

a ja chciałem Marku kupić prostego Canona Biggrin

(11-03-2015, 04:40 PM)cactoos napisał(a): Mozna wysyłać do drukowania mailem a odbierac gotowy model przesyłką kurierską.
Model juz odlany oczywiście.

Czy cyfry i indeksy i logo na tarczę zegara (srebrne) kolega odlewa ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości