Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badziewiakowie
#21
(10-05-2015, 02:26 PM)olax napisał(a): Ja też pamiętam te pierwsze "pierścienie" Biggrin
Zdarzało mi się je obrabiać. Później przychodziły kopie kopii, które potrafiły się rozwalać przy obróbce Rozmarzony

Ja dopiero z nastaniem internetu dowiedziałem się, że dałem ciała z tym wzorem bo prawdziwy pierścień Atlantów był 
"pucułowaty" i miał sześć piramidek a nie jak ja zrobiłem - kwadracików. I podobno wewnątrz miał wyryty znak nieskończoności.
Zrobiłem tak, jak zobaczyłem na czarno białym zdjęciu w podłej jakości druku i na tandetnym papierze. Zadziwiające, że każdy
tak widział, bo wierniejsze kopie pojawiły się dopiero z dekadę temu. Internet to przydatny gadget dla kopisty. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#22
(10-05-2015, 04:54 PM)cactoos napisał(a):
(10-05-2015, 02:26 PM)olax napisał(a): Ja też pamiętam te pierwsze "pierścienie" Biggrin
Zdarzało mi się je obrabiać. Później przychodziły kopie kopii, które potrafiły się rozwalać przy obróbce Rozmarzony

Ja dopiero z nastaniem internetu dowiedziałem się, że dałem ciała z tym wzorem bo prawdziwy pierścień Atlantów był 
"pucułowaty" i miał sześć piramidek a nie jak ja zrobiłem - kwadracików. I podobno wewnątrz miał wyryty znak nieskończoności.
Zrobiłem tak, jak zobaczyłem na czarno białym zdjęciu w podłej jakości druku i na tandetnym papierze. Zadziwiające, że każdy
tak widział, bo wierniejsze kopie pojawiły się dopiero z dekadę temu. Internet to przydatny gadget dla kopisty. Biggrin

A Atlanci się w grobie przewracająZąbki
Odpowiedz
#23
O pierścieniu atlantów Uśmiech
http://www.sosnowiecfakty.pl/news.php?readmore=13502
Odpowiedz
#24
Rany, Cactoos, co ty zrobiłeś, tyle dusz straconych Biggrin
Odpowiedz
#25
Ajednak... "Jam jest częścią tej siły, która pragnąc zła, wiecznie dobro czyni"  - Goethe "Faust"


[Obrazek: fire-hell-gif.gif?gs=a]



Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#26
Jakiś czas temu Pani, która zajmuje się obecnie szyciem porządnych-pidżam-na-lata napisała, że (cytat nie dosłowny, ale z zachowanym sensem) "ludzie są kompletnie oderwani od procesu produkcyjnego i materiałoznawstwa". Trudno mi dodać coś więcej, skoro sama dopiero niedawno dowiedziałam się, dlaczego wszystkie moje nowe t-shirty skręcają się po pierwszym praniu.

A co do misiów Tous, nie mogę uwierzyć, że ktoś tam nie widzi dwóch gigantycznych piersi. Dłuższą chwilę zajęło mi zauważenie, iż to mają być łapki.
http://www.loobeensky.blogspot.com

Übercute trinkets for humans. Since 2009. No drugs used.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości