Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badziewiakowie
#1
 Pragnę poruszyć dość obszerny aczkolwiek irytujący temat rosnącej sprzedaży badziewia dla polaków badziewiaków. Co bym nie myślał i jakkolwiek z tym walczył badziewie się sprzedaje począwszy od ''celebrytek'' poprzez crystal mada fakin ballsy aż po ...teraz wymyślili jakieś misie na łańcuszkach, więc jest szał i ja też musze je mieć bo jak nie to przecież nie po handluje! Nie wspomnę już o kolczykach Rihany :-) które jak mam to zawsze sprzedam. Czy to już tak będzie zawsze moi mili ? Wychodzi na to że nie ma co z tym walczyć tylko zaprenumerować Vouge'a , Claudie i Życie na gorąco i obserwować co jest w danej chwili na topie.
Odpowiedz
#2
(10-03-2015, 07:23 PM)srebrofigaro napisał(a):  Pragnę poruszyć dość obszerny aczkolwiek irytujący temat rosnącej sprzedaży badziewia dla polaków badziewiaków. Co bym nie myślał i jakkolwiek z tym walczył badziewie się sprzedaje począwszy od ''celebrytek'' poprzez crystal mada fakin ballsy aż po ...teraz wymyślili jakieś misie na łańcuszkach, więc jest szał i ja też musze je mieć bo jak nie to przecież nie po handluje! Nie wspomnę już o kolczykach Rihany :-) które jak mam to zawsze sprzedam. Czy to już tak będzie zawsze moi mili ? Wychodzi na to że nie ma co z tym walczyć tylko zaprenumerować Vouge'a , Claudie i Życie na gorąco i obserwować co jest w danej chwili na topie.

Chyba zaprenumeruj te periodyki Uśmiech. Misie na łańcuszkach??? Masz jakieś zdjęcie?
A tak na poważnie, ja nie mam u siebie, nie handluję czymś takim, ale faktem jest, że to się sprzedaje. Dziś kończyły się targi Gold Expo, był dzień otwarty dla zwykłych klientów, zgadnij przy jakich stoiskach było najwięcej ludzi. Masz rację, tam gdzie były celebrytki
Odpowiedz
#3
Ja staram się obserwować jaką biżuterię noszą kobiety na co dzień w środkach transportu, na ulicach, w sklepach. Jest z tym tragicznie, duża część kobiet nie nosi kolczyków a tylko np. jeden lub dwa pierścionki (oczywiście odlewy) albo kolczyki kupione w sklepie wszystko po 4 zł. Nie wiem z czego to wynika lecz myślę że chyba z gównianych zarobków w naszym kraju i zalewającej nas chińszczyzny.
Odpowiedz
#4
Większość ludzi to masa, a biżuteria dla nich to masówka. Niestety tego nie zmienisz, ale możesz robić dziełka dla wybranych Uśmiech
Odpowiedz
#5
     
Odpowiedz
#6
(10-03-2015, 08:26 PM)tatarata napisał(a): ....................zalewającej nas chińszczyzny.

najśmieszniejsze jest to że chinczycy wybierają u nas co lepsze wzory unikatowe koniecznie z super kamieniem dla siebie.... i pewnie się śmieją Biggrin
Odpowiedz
#7
Jedni kupują śmieci inni ładną biżuterię, tak jest od zawsze. Śmieci lansują brukowce.
Odpowiedz
#8
     
Odpowiedz
#9
     
Odpowiedz
#10
Gziutek mysle, ze tu nie chodzi o styl/wzornictwo tylko o to, ze ludzie kupuja lipe i tandete bo tania a i jakas znana lub mniej znana twarz w gazecie takie cos miala. I Oczywiscie musi byc tanie i wygladac tak samo oszalamiajaco. Niestety, tani towar najczesciej nie wyglada juz tak ladnie jak na obrazu w gazecie i na 90% nowy jest juz zepsuty, naprawa jest nieopłacalna a klient błaga "pani zrob pan cos z tym!"

Bardzo duzo jest ludzi ktorzy sa cwani (tak przynajmniej mysla) i nie dadzą się naciągnąć złotnikowi na łańcuch/bransoletke/nie ważne za 500-700-1000 zł skoro na allegro czy aliexpress mozna kupic "TAKA SAMA" za 30 zł jeszcze wysyłka gratis. A głupi ciul złotnik chciał mnie oszukać!

Swietni są też ludzie którzy chcą robić dokładnie takie same rzeczy jak są gotowce ale oczywiscie ma byc taniej Język Uwielbiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości