Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płukanie złota.
#1
Z racji tego że jestem urodzony w Złotoryji i hobby jakim sie zajmuje od pewnego czasu korci mnie co by pobawić sie w płukanie złota w rzekach. I tu sie zastanawiam jak to wygląda w naszy kraju , czy trzeba mieć jakieś zezwolenia pozwolenia papiery czy co kolwiek. Ktoś coś wie na ten temat ?
Odpowiedz
#2
Z tego co się orientuje jeśli nie ma ingerencji w dno bądź brzegi rzek to nie potrzeba żadnych świstków ale głowy uciąć nie dam. Ingerencja czytaj : "łopata, pompa itd."
Odpowiedz
#3
warto zobaczyć więcej filmików pana Janusza Uśmiech

Odpowiedz
#4
Widziałem to już kiedyś całkiem ciekawe ustrojstwo ;D
Odpowiedz
#5
(09-29-2015, 06:33 AM)Pampalini napisał(a): Z racji tego że jestem urodzony w Złotoryji i hobby jakim sie zajmuje od pewnego czasu korci mnie co by pobawić sie w płukanie złota w rzekach. I tu sie zastanawiam jak to wygląda w naszy kraju , czy trzeba mieć jakieś zezwolenia pozwolenia papiery czy co kolwiek. Ktoś coś wie na ten temat ?

Podejrzewam , ze tak dlugo jak bedziesz ganial  z sitkiem po kolana w wodzie to beda sie pukac w glowe i smiac .... jak cos znajdziesz to sie nagle okaze ,ze z 80% podatku +vat sie nalezy ....ot taki mamy klimat  Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#6
śmieci twoje, a skarby nasze - ot cala filozofia
Odpowiedz
#7
Mogę się podzielić ze skarbem państwa to co wykrywka znalazłem ( 2 kg gwoździ i 3 kg dekli od beczek) Ząbki
Odpowiedz
#8
Przecie urzędas nie będzie brodził ze mną po wodzie ;-) 100% moje.
Odpowiedz
#9
(09-29-2015, 04:03 PM)Pampalini napisał(a): Przecie urzędas nie będzie brodził ze mną po wodzie ;-) 100% moje.

Co znajdziesz to w kieszeń to brać i przed władza wiać Ząbki
Odpowiedz
#10
Pamp i co juz wypłukałeś tone złota? A może złoty pociąg wpadł w Twoje sito? Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości