Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
47.83%
11 47.83%
To się zobaczy
30.43%
7 30.43%
Raczej nie
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny konkurs
#11
(09-21-2015, 09:58 PM)Erddill napisał(a):
(09-21-2015, 09:47 PM)Leszek napisał(a): Super temat.  Love

Leszek , Ty to masz "sile perswazji "  Biggrin  Czasowo-zegarkowo w konkursie  O_o 

Było dużo propozycji. Ja tylko zaproponowałem temat Biggrin .
To Cactoos  "rozdmuchał" kampanię zegarkową wstawiając swoje piękne dzieła Biggrin Biggrin .
Jak odbierze żonie zegarek to nagrodę w konkursie ma na 100%.
 
Cactoss  Biggrin Biggrin Biggrin wspominał że można by głosować na 3 prace.
Np. przyznając punkty : ( I miejsce - 6  , II miejsce - 4 , III miejsce - 2 punkty. )


Swoją pracę zrobię w sobotę to wstawię zdjęcia z produkcji. Na pewno nie będzie to lansowana tu przez jednego z kolegów emalia Biggrin 


(09-22-2015, 12:24 AM)Pampalini napisał(a):
(09-21-2015, 09:29 PM)simoniculus napisał(a): mamy aż rok?? :]
Konkurs rozpoczyna z dniem ogłoszenia na forum i trwa do 6 XII 2016.

Ty to masz czytane :-)

Kurcze  !!!- brawo Simoniculus .  Widać że Kriss się nie spieszy Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#12
Mało czasu Smutny
Odpowiedz
#13
@ silverpaul -- jeśli chcesz zrobić coś co zajmie Ci dużo więcej roboczogodzn, obiecuję, że będzie edycja wiosenna.
Nie będę obciążał Krissa po raz kolejny, ale mam wstępną deklarację jednej osoby i powinno coś z tego wyjść.

Ale myślę, że uda się i tej jesieni zobaczyć piękne prace :-)
Odpowiedz
#14
Ostatnio na forum jest dość gorąco, więc doszliśmy z Adminem do wniosku, że lepiej kruszyć kopie na polu konkursowym.
W poprzednim byłem widzem tym razem też chcę się pobawić Biggrin  Rzeczywiście czasu jest dość mało ale "Polak potrafi"  Biggrin
Obiecana jest wersja wiosenna więc wygląda na to, że będziemy mieli dwa konkursy rocznie. Ja zobowiązuje się przygotować
nagrody na jesień 2016 Tzn. kolejną edycję 

                                                                                                   Krzysztof  Biggrin

p.s. nie wiem czego życzyć uczestnikom, połamania pilników, rylców  ??? ??? Biggrin
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#15
(09-22-2015, 11:53 AM)kriss napisał(a): p.s. nie wiem czego życzyć uczestnikom, połamania pilników, rylców  ??? ??? Biggrin

Poparzonych palców Biggrin
Odpowiedz
#16
(09-22-2015, 11:53 AM)kriss napisał(a): . Ja zobowiązuje się przygotować
nagrody na jesień 2016 Tzn. kolejną edycję 

                                                                                                

p.s. nie wiem czego życzyć uczestnikom, połamania pilników, rylców  ??? ??? Biggrin

Czy nagrody mogły by być 4 razy mniejsze mniejsze Biggrin ???  Starczyło by jeszcze srebra na konkurs zimowy i letni .

Uczestnikom życzę dobrego trawienia Biggrin

(09-22-2015, 12:14 PM)olax napisał(a):
(09-22-2015, 11:53 AM)kriss napisał(a): p.s. nie wiem czego życzyć uczestnikom, połamania pilników, rylców  ??? ??? Biggrin

Poparzonych palców Biggrin

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Jeszcze pytanko odnośnie regulaminu - ponieważ można wstawiać tu zdjęcia z postępów to co będzie  jak praca się nie uda ? można potem wystawić inną ?????
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#17
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#18
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#19
(09-22-2015, 03:58 PM)Leszek napisał(a):  Olax na pewno wcześniej nic nie pokaże Biggrin Biggrin Biggrin  .


Tak czy siak , drugi raz nas w maliny nie wpusci , 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#20
(09-22-2015, 04:10 PM)Erddill napisał(a):
(09-22-2015, 03:58 PM)Leszek napisał(a):  Olax na pewno wcześniej nic nie pokaże Biggrin Biggrin Biggrin  .


Tak czy siak , drugi raz nas w maliny nie wpusci , 


Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  dokładnie.   Możemy też coś wspólnie zrobić.

Ja już strugam kopertę bo czasu zostało mało a roboty dużo.

Zdjęcia będę dawał "zamglone" Biggrin  bo "wróg" podpatruje, podsłuchuje i pod... pod   pod........ Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

   


Widziałem ankietę i zastanawiam się dlaczego Marek napisał że się zastanawia ????
Przecież przyjacielu już widzę Twoją bransoletę wzoru "BisMarka" w moim zegarku. Surówkę klamry z nierdzewki mogę Ci przysłać do tej bransolety.    

Nawet zastanawiałem się czy nie dać mojej klamry na konkurs ale pewnie Simoncolus będzie lepszy :    

I widzę że Caktoos się zastanawia ????? Cry  Szok !!!!  Po prostu : [Obrazek: rece-opadaja-pl-ffffff-1]
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości