Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Ankieta jest zamknięta.
Wezmę udział na pewno
47.83%
11 47.83%
To się zobaczy
30.43%
7 30.43%
Raczej nie
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny konkurs
(09-22-2015, 04:10 PM)Erddill napisał(a):
(09-22-2015, 03:58 PM)Leszek napisał(a):  Olax na pewno wcześniej nic nie pokaże Biggrin Biggrin Biggrin  .

Tak czy siak , drugi raz nas w maliny nie wpusci , 

Oj tam od razu maliny Rumieniec .
Teraz już mi się nie uda tak z zaskoku Was wziąćSmutny
Odpowiedz
SK. Olax życzy wszystkim poparzonych palców. Rozumiem, że w ten sposób chce się pozbyć konkurencji Ząbki Puść oczko
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:15 PM)kriss napisał(a): SK. Olax życzy wszystkim poparzonych palców. Rozumiem, że w ten sposób chce się pozbyć konkurencji Ząbki Puść oczko

Tak, to zmiana taktyki Biggrin

A tak z innej beczki. Czy ktoś może zinterpretować sentencję "czas należy do nas?
Bo jako posiadaczka umysłu mocno niehumanistycznego zastanawiam się nad znaczeniem, lub znaczeniami. Niezdecydowany
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:21 PM)olax napisał(a): Tak, to zmiana taktyki Biggrin

to nie fair tak podglądać i podsłuchiwać z ukrycia  Zły Biggrin
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:23 PM)kriss napisał(a):
(09-22-2015, 06:21 PM)olax napisał(a): Tak, to zmiana taktyki Biggrin

to nie fair tak podglądać i podsłuchiwać z ukrycia  Zły Biggrin

Fair, nie fair. Gdzie zaczyna się walka, kończą się sentymenty Biggrin .

Proszę, zróbmy tym razem anonimowo Cool .
Mój mąż wymyślił podkonkurs - typowanie autorów prac Biggrin
Odpowiedz
Interpretacja należy do Ciebie :-)
Jak udowodnił Kfadrat w wiosennym konkursie ideologię można dopasować do wszystkiego.
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:27 PM)olax napisał(a): Fair, nie fair. Gdzie zaczyna się walka, kończą się sentymenty Biggrin .

A już się cieszyłem, że ten głos w ankiecie " na pewno nie " to był Twój głos  Eeee.... ??? Smutny
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce wystąpić anonimowo, jest taka możliwość - można do mnie napisać prywatną wiadomość a ja się zajmę resztą.
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:31 PM)kriss napisał(a):
(09-22-2015, 06:27 PM)olax napisał(a): Fair, nie fair. Gdzie zaczyna się walka, kończą się sentymenty Biggrin .

A już się cieszyłem, że ten głos w ankiecie " na pewno nie " to był Twój głos  Eeee.... ??? Smutny

Mam nadzieje, że wszyscy zdają sobie sprawę, że na pewno nie spełnię oczekiwań na wielkie "coś"?
I to takie żarciki? Biggrin
Odpowiedz
(09-22-2015, 06:33 PM)admin napisał(a): Jeśli ktoś chce wystąpić anonimowo, jest taka możliwość - można do mnie napisać prywatną wiadomość a ja się zajmę resztą.

No cienko to widzę, sześciu uczestników i jeden anonimowy Biggrin

Przepraszam za post pod postem, to z emocji Biggrin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości