Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
47.83%
11 47.83%
To się zobaczy
30.43%
7 30.43%
Raczej nie
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny konkurs
Rozumiem to ze prac wpłynęło talko 10 - okres przedświąteczny - duzo roboty i mało czasu - ale ze tylko 13 osób do tej pory glosowało ???? Tego pojąc nie mogę. Na pewno na tyle czas można znaleźć.
Odpowiedz
Wszyscy czekają na ostatnie chwile :-)

NA weekend wyślę mailing do wszystkich użytkowników, to trochę więcej głosów będzie.
Odpowiedz
Dobra, w sumie nie ma na co czekać... Zagłosowałem na Pampaliniego. Piękny grawer, kojarzy mi się z jakimiś francuskimi królami - i to chyba jedyne odniesienie do tematu konkursu. Ale co tam, podoba mi się.
Odpowiedz
Dzięki za przypomnienie o konkursie.
Jakoś żadziej ostatnio zaglądam na forum.
Mi bardzo spodobała się bransoletka Olax. Taka wesoła (mimo tego pistoletu) Co prawda nie do końca rozumiem sens przesłania i zagłosowałam, bo podoba mi się to miasto i domki.
W końcu i tak przy noszeniu będzie widać wieżowce i kominy :-)
Zastanawiałam się nad pracą Krissa, (też domki) ale to raczej by się trudno nosiło.
Odpowiedz
(12-14-2015, 09:25 AM)Ewa napisał(a): Dzięki za przypomnienie o konkursie.
Jakoś żadziej ostatnio zaglądam na forum.
Mi bardzo spodobała się bransoletka Olax. Taka wesoła (mimo tego pistoletu) Co prawda nie do końca rozumiem sens przesłania i zagłosowałam, bo podoba mi się to miasto i domki.
W końcu i tak przy noszeniu będzie widać  wieżowce i kominy :-)
Zastanawiałam się nad pracą Krissa, (też domki) ale to raczej by się trudno nosiło.

Dzięki za głos)
Jako że wystawiając nie miałam czasu, to teraz specjalnie dla Ciebie obszerniejsze wyjaśnienie przesłania bransoletkiUśmiech

Bransoletka powstała jak historyjka obrazkowa. Oglądając od lewego końca widać las, który ma symbolizować przyrodę - naturę.
Następnym elementem jest pistolet połączony z budynkami, za którym wyrastają wieżowce.
Pistolet jest symbolem niszczenia - zabijania natury przez rosnąca cywilizację.
Obracając bransoletkę dalej widać już mniejsze, częściowo zniszczone budynki - czas każdej cywilizacji dobiega końca.
I na jej miejsce zawsze powraca przyroda. I to jest właśnie ostatni element, czyli znowu coraz większy lasUśmiech
Odpowiedz
Widzę walka nabiera rumieńców. Oczywiście jeszcze wszystko moze się zdarzyć, ale widzę, że 2 i 3 miejsce idzie łeb w łeb :-)
Odpowiedz
(12-19-2015, 09:43 AM)admin napisał(a): Widzę walka nabiera rumieńców. Oczywiście jeszcze wszystko moze się zdarzyć, ale widzę, że 2 i 3 miejsce idzie łeb w łeb :-)

[Obrazek: chavaux-wyscig.jpg]

[Obrazek: finisz.jpg]


Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
Zagłosowałam, trochę wachałam się nad zegarkiem a króliczkami z zegarkami :-)
Więc Leszku punkt dla Ciebie :-)
Ale wiele prac jest super, zasadniczo podobała mi się grawerka Pampaliniego, ale była zupełnie nie związana z tematem konkursu, tak samo bransoletka Olax.
Odpowiedz
No i ja zagłosowałam. Uśmiech Stanowczo upraszam się o możliwość oddania jeszcze przynajmniej dwóch głosów, bo czuję niedosyt Uśmiech
Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę Uśmiech
Odpowiedz
(12-20-2015, 10:23 AM)Vivian napisał(a): Zagłosowałam, trochę wachałam się nad zegarkiem a króliczkami z zegarkami :-)
Więc Leszku punkt dla Ciebie :-)
Ale wiele prac jest super, zasadniczo podobała mi się grawerka Pampaliniego, ale była zupełnie nie związana z tematem konkursu, tak samo bransoletka Olax.

Dziękuję serdecznie :-)


(12-20-2015, 10:55 AM)calabria napisał(a): No i ja zagłosowałam. Uśmiech Stanowczo upraszam się o możliwość oddania jeszcze przynajmniej dwóch głosów, bo czuję niedosyt Uśmiech
Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę Uśmiech

Calabria dziękuję serdecznie. Też chciałbym by w ankiecie można było głosować na np 3 prace i punkty 3,2,1 :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości