Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrączka z USB
#1
[Obrazek: 4c66d28d9b4bb0cf92056460615c1377,14,1.jpg]

Narzeczona programisty Microsoft Game StudiosRaya Arifianto, zrobiła na zamówienie złotą obrączkę ślubną z łączem imitującym wbudowany dysk USB. Wygrawerowane na pierścionku motto głosi: "For a lifetime of memories". Dobry tekst.
Odpowiedz
#2
Dla faceta to może i dobry pomysł. Ale przecież obrączki dl obu osób powinny być takie same, a dla kobiety to nie za bardzo.
Odpowiedz
#3
Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, że obrączki dla obu osób powinny być takie same. Przecież z obrączką tak jak z każdą inną biżuterią trzeba się dobrze czuć. Przecież nie chodzi o to "zobacz on ma taką samą obrączkę więc on jest mój". Teraz coraz więcej ludzi (w tym ja i mój mąż) wybiera obrączki pod siebie indywidualnie. Jakby nie było obrączkę na palec zakłada się na całe życie i nie wyobrażam sobie, że miałabym do końca mych dni nosić coś co wybraliśmy z mężem drogą kompromisu. A jeśli chodzi o obrączkę ze zdjęcia, to mimo iż jestem kobietą, w połączeniu z grawerunkiem jak najbardziej do mnie trafia.
Odpowiedz
#4
głupota, po co mu to... czego to ludzie nei wymyślą
Odpowiedz
#5
Ciekawe jaka pojemność Ząbki

Pomysł dobry, przy okazji, gdzieś w internetach widziałem ostatnio biżuterię z obwodów drukowanych, te zielone elektroniczne płytki, ciekawe, też kiedyś o tym myślałem, ale to troszkę banalne.
Zajrzyj do mojego antykwariatu IMARI - antyki i design
Odpowiedz
#6
Miałam kilka zamówień na "obrączki" i każdorazowo męska była mniej rozbudowana [tj. dla Klientki pierścień, a dla jej wybranka: "obrączka pasująca stylem do pierścienia"]. Wydaje mi się, że to taka typowo staropolska moda, łamana obecnie.
Pomysł wzoru i napisu - bardzo mi się podoba Puść oczko
Odpowiedz
#7
ciekawe też właśnie szukam ciekawych obrączek coś wyjątkowego bo jesteśmy wyjątkowi Uśmiech
Odpowiedz
#8
To jest po prostu dyskryminacja Ząbki Mężczyzna też należą się pierścienie Ząbki
"tutaj nie ma już niczego" - Nietzsche
Odpowiedz
#9
Przydatna rzecz, przynajmniej zawsze pod ręką, tylko ciekawe jak to działa z woda
Odpowiedz
#10
(02-04-2013, 05:11 PM)lathone napisał(a): Przydatna rzecz, przynajmniej zawsze pod ręką, tylko ciekawe jak to działa z woda
Przecież to imitacja złącza USB Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości