Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypociny początkującego.
#41
(12-10-2015, 12:19 AM)szrapnel napisał(a): mam podobnych pomocników, dwie sztuki, kudłami trzepią i miałkoczą ze głodne Ząbki

nie tak dawno podobne rzeczy robiłem wiec ci powiem czego sam wtedy oczekiwałem, rób dalej Uśmiech
co do tego co pokazujesz to;
spiepszyłes Pan tylna stronę z lutami, miejsce łączenia kółeczka z obręczą jest fatalne.
W łańcuszek srebrny się możesz pobawić ale oczka przecinaj staranniej i albo zgniatasz albo trzymasz równy okrąg ogniwek.
miedziany łańcuszek jest strasznie miękki i jak nie polutujesz to sam się zrywa, trochę szkoda zabawy....

powinieneś kupić trochę drutu 925 grubości 0.8mm, lut twardy, pociąć na pelki i się pobawić

Koty są super.  Ja nie lutuję ??? zajmuję się tylko emaliowanie a pytam z ciekawości bo lubię ludzi którzy się starają cos zrobić.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#42
Leszek - tak szczerze to nie do ciebie pisze ty masz już swój dział "chwale się"
Przeczytałem i mogło to być zrozumiane obraźliwie, o co chodzi Leszku? o co pytasz dokładniej? i czemu nie chcesz lutować? ja nie emaliuje i szkoda ze nie chcesz mnie uczyć Puść oczko
Ja też lubię ludzi którzy się starają, a bardziej tych którzy sie rozwijają. Dla tego napisałem co poprawić, mi osobiście brakuje konstruktywnej krytyki typu "popraw luty" "te wżery są nie do zaakceptowania". Reklama, reklamą, a forum ma rozwijać.

Mariusz_D1 - co ci potrzeba i z czym masz rozterki?
Mariusz zaginął?
Odpowiedz
#43
Nie lutuję bo w emalierstwie jest to zbędne. Ale nauczyłem się. Miedź lutowałem już 20 lat temu robiąc centralne.
Przecież sam sobie odpowiedziałeś jakie błędy popełniasz. Nadlej lutu przeszlifuj lub spasuj idealnie jak radzili Ci koledzy we wcześniejszych postach.
Nie mam działu Biggrin  to dział wszystkich kolegów, zapytaj o emalie to powiem Ci wszystko co wiem.

Pozdrowionka.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości