Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesław Słania - Król rytowników
#21
(08-29-2015, 11:09 PM)Grotek76 napisał(a): A tak wogóle szafir to mam wrażenie, że ostatnio zniknąłeś z forum, podobnie zresztą jak krzywy i cactoos. Pytam bo wiele się od Was nauczyłem i teraz mi Was brakuję Uśmiech . Wszystko ok?

Mam to samo odczucie ??? . (Krzywy nauczył mnie emalierstwa i pokazał jak zacząć).
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#22
Grotek ja zniknąłem, bo mam bardzo niewiele czasu wolnego, a jak widać na forum te dyskusje wymagają solidnego zaangażowania. Dlatego obserwuję tylko jak sobie tutaj radzicie.
Ty idziesz jak burza z grawerowaniem to co tu dodawać ? Ale myślę, że przyjąłeś właściwą ścieżkę rozwoju. Emalierstwo, które tak konsekwentnie propaguje Leszek też mnie kusi ale z braku czasu muszę odłożyć. Trudno uprawiać wszystkie techniki, zresztą nigdy tak nie było dlatego ja postanowiłem zaszyć się w pewnym obszarze ograniczonym technicznie i ekonomicznie ale w zamian oferującym bardzo wysoką jakość tego co tworzę. Też dużo nauczyłem się na forum i chciałbym tu umieścić trochę więcej niż umieszczam ale dodawanie zdjęć odpowiednio małych to dla mnie dodatkowe pokłady czasu, którego nie mam. Jak tylko go znajdę to na pewno coś wrzucę.
To co robię widać pod linkem, który umieszczam oraz tutaj
https://www.facebook.com/alejasrebra?ref...page_panel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości