Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imiona
#1
Kochani piszę od niedawna ale proszę Was umieśćcie w stopce swoje imiona. Trudno mi odpowiadać MMMMaaap 84np lub do Oli Olax lub Silwerpaul, itp.   Wolę odpowiedzieć Marek lub Ola, Paweł

To moja sugestia a życie stanie się prostsze.

Pozdrawiam Leszek
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#2
(07-30-2015, 05:29 PM)Leszek napisał(a): Kochani piszę od niedawna ale proszę Was umieśćcie w stopce swoje imiona. Trudno mi odpowiadać MMMMaaap 84np lub do Oli Olax lub Silwerpaul, itp.   Wolę odpowiedzieć Marek lub Ola, Paweł

To moja sugestia a życie stanie się prostsze.

Pozdrawiam Leszek

Hehe Leszek uważaj czego sobie życzysz , bo może sie spełnić  Biggrin Ja jestem Paweł jak jeszcze kilku moich imienników . Jak wszyscy do Ciebie napiszemy to sie nie polapiesz  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#3
Dziękuję Paweł. Zawsze lepiej pisać do kolegi niż nicka.

Mam słabą pamięć ale w stopce można umieścić podpis i zawsze będzie wiadomo.

ps. przyjedziesz po giloszarkę to mam mówić Erdrill czy Paweł Biggrin Biggrin Biggrin

ps. Dziękuję.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#4
(07-30-2015, 06:00 PM)Leszek napisał(a): Dziękuję Paweł. Zawsze lepiej pisać do kolegi niż nicka.

Mam słabą pamięć ale w stopce można umieścić podpis i zawsze będzie wiadomo.

ps. przyjedziesz po giloszarkę to mam mówić Erdrill czy Paweł Biggrin Biggrin Biggrin

ps. Dziękuję.

Leszek mów jak Ci wygodnie , tak długo jak wiem ,ze to do mnie to będę odpowiadał .
Co do giloszarki to chętnie przygarnę , niestety może to potrwać chwile ze względu na moja lokacje i pewne plany związane z przeniesieniem sie na irlandzkie kartoflisko Puść oczko . O ile Ci to nie zawadza i może poczekac .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#5
(07-30-2015, 06:25 PM)Erddill napisał(a): Leszek mów jak Ci wygodnie , tak długo jak wiem ,ze to do mnie to będę odpowiadał .
Co do giloszarki to chętnie przygarnę , niestety może to potrwać chwile ze względu na moja lokacje i pewne plany związane z przeniesieniem sie na irlandzkie kartoflisko Puść oczko . O ile Ci to nie zawadza i może poczekac .

Masz ją za darmo tylko bez podzielnicy bo już sprzedałem by mieć z czego kupić nowy (nowiutki Love ) piec do złota.

Prześlę Ci ją za darmo tylko zapłać za transport i wyrytuj mi 3 tarcze ( podkłady złote Ci wyślę) ale to nie jest warunek tylko prośba.
Wolę oddać Tobie za darmo niż cieciowi z Warszawy za 8000. Taki frajer któremu słoma z butów wychodzi proponował mi 8000 zł. Jak burakowi ze śmietniska Cry . I to znana firma.

Poświeciłem na giloszarkę 6 miesięcy życia to chyba nawet jako bezrobotny zarobił bym więcej.

Przyjedź dam Ci za darmo bo widzę że to wykorzystasz i jesteś pasjonatem. Jeszcze wódeczkę wypijemy.
Ja już odbiłem tylko w emalierstwo na srebrze imam nadzieję za 2-3 m-ce na złoto.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#6
(07-30-2015, 06:45 PM)Leszek napisał(a): L
(07-30-2015, 06:25 PM)Erddill napisał(a): Leszek mów jak Ci wygodnie , tak długo jak wiem ,ze to do mnie to będę odpowiadał .
Co do giloszarki to chętnie przygarnę , niestety może to potrwać chwile ze względu na moja lokacje i pewne plany związane z przeniesieniem sie na irlandzkie kartoflisko Puść oczko . O ile Ci to nie zawadza i może poczekac .

Masz ją za darmo tylko bez podzielnicy bo już sprzedałem by mieć z czego kupić nowy (nowiutki Love ) piec do złota.

Prześlę Ci ją za darmo tylko zapłać za transport i wyrytuj mi 3 tarcze ( podkłady złote Ci wyślę) ale to nie jest warunek tylko prośba.
Wolę oddać Tobie za darmo niż cieciowi z Warszawy za 8000. Taki frajer któremu słoma z butów wychodzi proponował mi 8000 zł. Jak burakowi ze śmietniska Cry . I to znana firma.

Poświeciłem na giloszarkę 6 miesięcy życia to chyba nawet jako bezrobotny zarobił bym więcej.

Przyjedź dam Ci za darmo bo widzę że to wykorzystasz i jesteś pasjonatem. Jeszcze wódeczkę wypijemy.
Ja już odbiłem tylko w emalierstwo na srebrze imam nadzieję za 2-3 m-ce na złoto.

Umowa stoi .... Przyjadę z miejscowa gorzałka , ta ruda na myszach pędzona (o ile pijesz takie )  Biggrin Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#7
Mogą dilerzy demokracji zza wielkiej kałuży, dawać poczwarkom na imię Lato, Jesień, Zima? Mogą dawać Kwiecień, Maj, Czerwiec,
Lipiec? Bywa że kogoś uszczęśliwią imieniem Szafir, Rubin czy Szmaragd a np. hiszpańska tenisistka ma na imię Pomarańcza. To ja
nie mogę być sobie Kaktusem? A właśnie że będę! Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#8
(07-30-2015, 11:08 PM)cactoos napisał(a): Mogą dilerzy demokracji zza wielkiej kałuży, dawać poczwarkom na imię  Lato, Jesień, Zima? Mogą dawać Kwiecień, Maj, Czerwiec,
Lipiec? Bywa że kogoś uszczęśliwią imieniem Szafir, Rubin czy Szmaragd a np. hiszpańska tenisistka ma na imię Pomarańcza. To ja
nie mogę być sobie Kaktusem? A właśnie że będę! Biggrin

Ha ! agent sil zua sam sie zdekonspirowal ...pod nickiem cactoos ukrywal sie Kaktus  ...sprytne  Hmmm...

[attachment=3592]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
(07-30-2015, 06:50 PM)Erddill napisał(a): Umowa stoi .... Przyjadę z miejscowa gorzałka , ta ruda na myszach pędzona (o ile pijesz takie )  Biggrin Biggrin

Piję w każdej postaci. Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#10
do mnie mozesz mowic "zly porucznik, syn kleszcza i nornicy, zamiatacz pod dywan, opcjonalny komentator wydarzen politycznych" Ząbki
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości