Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filigran
@Cactoos co kto lubi. Ja mam pełne gabloty tych "pięknych" rzeczy, ale głównie sprzedają się te wykonane
prawie całkowicie ręcami Uśmiech przez twórców lub artystów.

@Liska na początek możesz sobie spokojnie kupić pasek technicznego lutu "70" Łatwo go spiłować.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(04-23-2018, 07:26 AM)kriss napisał(a): @Cactoos co kto lubi. Ja mam pełne gabloty tych "pięknych" rzeczy, ale głównie sprzedają się te wykonane
prawie całkowicie ręcami Uśmiech przez twórców lub artystów.

Bo jest taki imperatyw w cyfrowym projektowaniu, żeby dokładniej nawet odwzorować niż sam Panbucek wystrugał.
Brak ograniczeń zbyt często powoduje przerost formy i taka szopka bardziej zaczyna przypominać projekt architektoniczny,
niż biżuterię. Urok ręcznej roboty jest właśnie w barierach, które zmuszają do zaznaczenia elementów istotnych, co skutkuje
czystością formy. W Twojej szopce urzeka mnie właśnie ta oszczędna kreska która nienachalnie określa, że to właśnie
wariacja nt. krakowskiej szopki a nie projekt elewacji do przetargu na remont kamienicy. Mnie zbyt często ponosi nadgorliwość
i pierdyknę w czymś takim ruchome okiennice i pelargonie na parapecie, że nic tylko pawia puścić do kompletu. No fajny ten ring. Smile
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Dzięki Cactoos. Miało być bogato i z bajerami, ale klientka lubi minimalizm i musiałem się streszczać Ząbki
Co do projektowania i odbioru biżuterii można by grubą książkę napisać, a i tak nie powiedzielibyśmy
wszystkiego. Najczęściej nie robimy tego co nam się podoba, tyko to co klientowi pasuje Smutny
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości