Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki zabaw z rylcami
#21
kartofel-ninja?
bardzo mi sie podoba - oj jak ja bym chcial tak grawerować Smutny
Odpowiedz
#22
Koszmarnie brzydkie Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  ale mi się podoba. Love
Gratuluję doskonałej pracy i techniki.

ps. znowu tylko grawerzy i grawerzy Biggrin Biggrin  kiedy ktoś coś po-emaliuje ;-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#23
(08-30-2015, 09:54 AM)mnap89 napisał(a): kartofel-ninja?

Coś w podobie Ząbki Jeszcze takiego porównania nie słyszałem Ząbki Oryginalnie jest to Kirby, postać z serii gier japońskiego Nintendo (mało znane u nas ze względu na horrendalne ceny konsol w latach 90) połączona z wyglądem innej postaci z gry komputerowej Metal Gear Solid Ząbki Hmmm... Dla jasności bo nie wszyscy będą wiedzieli o czym mówię:
http://www.smashbros.com/images/og/kirby.jpg + http://myvideogamelist.com/images/userpi...62x320.jpg


Cytat:bardzo mi sie podoba - oj jak ja bym chcial tak grawerować [Obrazek: sad.gif]


Cieszę się, ze się podoba Rumieniec  Ja natomiast chciałbym to zrobić w stylu Groteka76 ale próby pokazały, że nie mam wyobraźni przestrzennej Smutny


Cytat:Leszek
Koszmarnie brzydkie [Obrazek: biggrin.png] [Obrazek: biggrin.png] [Obrazek: biggrin.png] [Obrazek: biggrin.png]  ale mi się podoba. [Obrazek: love.gif]

Obrazić się czy ucieszyć?

Cytat:Gratuluję doskonałej pracy i techniki.

Bez przesady. To są za duże słowa ale dziękuję


Cytat:ps. znowu tylko grawerzy i grawerzy [Obrazek: biggrin.png] [Obrazek: biggrin.png]  kiedy ktoś coś po-emaliuje ;-)

Leszku praca z kolorami jest dla ludzi, którzy odróżniają więcej niż trzy Ząbki Ale, ale... Projekt już mam, materiał jest, doczytam w kwestii emaliowania miedzi "na zimno" na początek i może coś z tego wyjdzie. Tylko nie wiem kiedy 
Odpowiedz
#24
(08-30-2015, 10:51 AM)Gijbrill napisał(a):  Ale, ale... Projekt już mam, materiał jest, doczytam w kwestii emaliowania miedzi "na zimno" na początek i może coś z tego wyjdzie. Tylko nie wiem kiedy 

Szkoda czasu. Zapytaj żony lub dziewczyny jak lakierują paznokcie i masz całą technologię wymyślonej tzw. emalii na zimno.

Bez obrazy ale szkoda na to czasu i pieniędzy. Na aliexpres za 1 dolara kupisz 20 breloczków w technologii " farby na zimno". Z emalią jubilerską nie ma to nic wspólnego.
Lepiej już tylko graweruj bo jesteś w tym b.dobry i widzę że to lubisz. Za darmo Ci po-emaliuję jak będziesz coś chciał bo dla mnie to zabawa.

Twoja Praca bardzo mi się podoba chociaż jest koszmarnie brzydka.
Ale dla mnie nawet szkice Picasso są super więc autorytetem w tej dziedzinie nie jestem.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#25
Leszek jest czasami do bólu szczery ZąbkiZąbkiZąbki Jak dla mnie ładna czysta linia, chociaż wolę technikę Grotek76'a bo jest bardziej plastyczna, ale na to też
przypuszczam przyjdzie czas.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#26
Fajnie to wyglada ...i tak trzymaj ! Szlifuj styl ....i rylce , i tyle . Jak mawiał Leonardo :
"SIMPLICITY IS THE ULTIMATE SOPHISTICATION.”
Puść oczko tej zasady trzymał sie np. Stefan Jobs ...a braku wyczucia stylu nie mozna mu zarzucić .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#27
(08-30-2015, 02:56 PM)kriss napisał(a): Leszek jest czasami do bólu szczery ZąbkiZąbkiZąbki Jak dla mnie ładna czysta linia, chociaż wolę technikę Grotek76'a bo jest bardziej plastyczna, ale na to też
przypuszczam przyjdzie czas.
  Dobrze, że Leszek jest szczery. Lepsze to niz napisać "dobrze, dobrze, rób". Też wolę prace Grotek76'a niż swoje.

Dzięki wszystkim za ocene Ząbki
Odpowiedz
#28
Taki oto orzeł mnie dzisiaj nawiedził. Jest to oczywiście godło Polski tyle, że z 1919 roku. Wykonane w mosiądzu 45x55x0,8mm. Jest kilka niedociagnięć i niestety nie udało mi sie ich zatuszować. Trochu mnie ten fakt zdenerwował bo liczyłem, że nie powinieniem mieć już problemów z "wyskakującym" rylcem Smutny
Miłego ogladania (całych dwóch zdjęć) Ząbki[Obrazek: a3f1v8.jpg][Obrazek: 15wm8og.jpg]
Odpowiedz
#29
Gijbril, masz prawdziwy talent do tej metody.    Ząbki
Jakich dokładnie rylców używasz?
Cool
Odpowiedz
#30
(09-26-2015, 05:40 PM)angus napisał(a): Gijbril, masz prawdziwy talent do tej metody.    Ząbki
Jakich dokładnie rylców używasz?
Cool

Mam ich dosłownie kilka. Głównie pracuje na 3 prostych różnej wielkosci, fasetowym i pseudofasetowym własnej roboty Ząbki Wszystkie pchane baz asysty młotka na podstawce obrotowej i tyle. Dzięki Angus za pochwałe Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości