Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki zabaw z rylcami
#11
Bardzo fajne, czyste prace! Gratulacje !
Odpowiedz
#12
Ładnie zrobione ale wielki plus dla żony jeżeli ona jest autorem rysunków Ząbki
Odpowiedz
#13
Przyłączam się do pochwał kolegów, fajne te blaszki.
Erddill ma racje w srebro je dawaj. Biggrin
Odpowiedz
#14
Fiu fiu , niezły ptaszek :-)
Odpowiedz
#15
(08-05-2015, 09:32 PM)kriss napisał(a): Ładnie zrobione ale wielki plus dla żony jeżeli ona jest autorem rysunków Ząbki

Autorem rysunków jestem także ja Ząbki Żona "tylko" z batem nade mną stoi jak rysuję Ząbki ale żeby nie ona to bym prostej kreski nie umiał narysować
Odpowiedz
#16
(08-05-2015, 10:34 PM)Gijbrill napisał(a): Autorem rysunków jestem także ja Ząbki Żona "tylko" z batem nade mną stoi jak rysuję Ząbki ale żeby nie ona to bym prostej kreski nie umiał narysować

Co wy byście bez nas - żon zrobili Biggrin Biggrin .

A grawerunek naprawdę fajny. Taki "rysunkowy".
Odpowiedz
#17
(08-05-2015, 10:34 PM)Gijbrill napisał(a): Żona "tylko" z batem nade mną stoi jak rysuję Ząbki

Dlatego tak ładnie grawerujesz.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#18
Coś w tym jest... W sumie w podziękowaniu dla żony zrobiłem jej parę wesołych sówek za którymi bardzo przepada.
1. Aluminium osadzone na drewnie bambusowym, wymiary 100x80mm, nieczernione - teraz uważam, że kolory by ją ożywiły nieco
[Obrazek: 2a9d7c7.jpg][Obrazek: fz89cw.jpg]
2. Wisiorek z alpaki 0,5mm grubości, rozmiar 35x25mm
[Obrazek: 2958ow5.jpg]
Oba projekty mają kilka błędów, które niestety zauważyłem już po finalizacji. Oddaję pod ocenę szanownego gremium. Oba rysunki wykonałem bez czujnego oka małżonki by miała niespodziankę, więc cos tam też może byc nie tak.
Odpowiedz
#19
Bardzo sympatyczne Uśmiech, mankamentami się nie przejmuj, nikt nie robi idealnych rzeczy, z czasem same znikają albo nadają naszym pracom unikalny styl. Tak trzymaj Uśmiech
Odpowiedz
#20
Dawno niczym się nie "pochwaliłem" dlatego pokażę Wam moją wczorajszą pracę dla przyjaciela. Nic nadzwyczajnego, ot taki breloczek z mosiądzu. Prosta komiksowa kreska inspirowana dwiema grami komputerowymi i obrazkiem podesłanym przez "klienta".
To co najbardziej lubię w rękodziele - dla mnie wyszło co najwyżej dobrze ale zadowolenie na twarzy klienta rekompensuje mi moje niespełnione oczekiwania Ząbki

Wymiary: 40x40x0,8 mm
[Obrazek: 2holb83.jpg]


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości