Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D.I.C (biżuteria diamentowa i diamenty inwestycyjne) zaprasza do współpracy
#1
Witam, jestem partnerem firmy Diamonds International Corporation (D.I.C), chciałam tą drogą zachęcić Państwa do współpracy z nami.

D.I.C jest udziałowcem giełdy antwerpskiej, dzięki czemu mamy najlepsze ceny diamentów. Jesteśmy w stanie sprowadzić diamenty o niemal dowolnych parametrach. Wszystkie diamenty oferowane przez D.I.C są certyfikowane przez międzynarodowe, niezależne laboratoria gemmologiczne.

Oferujemy diamenty inwestycyjne, jako bezpieczną i zyskowną formę lokowania oszczędności. Zakupione od nas diamenty można również nieodpłatnie przechowywać w naszych skrytkach.

Oferujemy również bogaty wybór biżuterii diamentowej, osadzonej w srebrze, złocie, platynie i tytanie. Można tu skorzystać z gotowych wzorów lub samodzielnie zaprojektować klejnot.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby zainteresowane zakupem biżuterii lub diamentów inwestycyjnych, jak i osoby zainteresowane rozszerzaniem naszej sieci handlowej.

Kontakt: dicholding@onet.pl
Joanna Popko, partner D.I.C, http://www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz
#2
No co to za firma, co na domenę jej nie stać.
A stronę to mój młodszy brat lepszą zrobi.
Firma krzak. Bez adresu, telefonu, siedziby.
Oszukujecie ludzi?
Odpowiedz
#3
Usunąłem adres mailowy i adres strony z posta Pani Joanny Popko.
Strona naprawdę nie zawierała żadnych danych kontaktowych oprócz adresu mailowego na Onecie.
Mi też nie wydała się wiarygodna.
Każdy chętny może się skontaktować za pomocą prywatnej wiadomości.
Odpowiedz
#4
Witam,

dziękuję Wam za zwrócenie mi uwagi na niedostatki strony. Strona, do której adres podałam, to moja strona, jako partnera firmy D.I.C. Adres strony D.I.C to www.dic.as (jest oczywiście znacznie bardziej profesjonalna).

Obiecuję przerobienie strony i umieszczenie jej niebawem na solidniejszym serwerze.

Jeszcze raz dziękuję,

Joanna Popko


Ps. Na razie dodałam na swojej stronie link do strony www.dic.as (na której są dokładne dane adresowe firmy) i swój numer telefonu.
Joanna Popko, partner D.I.C, www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz
#5
To nawet nie są jakieś duże koszty. Domena .eu czy .pl od 50 zł/rok, hosting za stówkę. I masz profesjonalny adres, maila z tego adresu i wygląda to dużo lepiej.
Tylko rejestrując domenę trzeba podać swój adres.
Nie dziw się, że nie ufa się tym którzy nie podają informacji o firmie.

A to jakaś sieciówka jest? Akwizycja diamentami...
Odpowiedz
#6
Przejdę na profesjonalną domenę, obiecuję Puść oczko Tylko najpierw zrobię lepszą samą stronę, mam świadomość jej niedostatków - niestety nie mam uzdolnionego graficznie i komputerowo młodszego brata Puść oczko Dzięki za podanie stawek, szczerze mówiąc nawet się nie rozglądałam jeszcze.

Co do sposobów działania - firma nie ma swoich salonów (poza kilkoma show-roomami, do których wstęp jest tylko za zaproszeniami imiennymi lub w obecności partnerów firmy, niebawem nastąpi jednego w Warszawie - jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę go odwiedzić proszę o kontakt), bazuje się głównie na aktywnym wyszukiwaniu Klientów przez partnerów. Niektóre sklepy nawiązują też z nami współpracę i oferują u siebie nasze wyroby, jesteśmy również obecni na ważnych wydarzeniach (D.I.C jest np. sponsorem wyborów Miss Polonia: http://dicholding.com/pl/home/928-dic-sp...ss-polonia).

Pozdrawiam, mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości. Jeśli nie - z przyjemnością odpowiem na dalsze pytania Puść oczko

Joanna
Joanna Popko, partner D.I.C, www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz
#7
Dziękuję za przywrócenie adresu w podpisie Uśmiech Czy to oznacza, że mogę również wyedytować ponownie pierwszy post?

Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie mi uwagi na niedopatrzenie!

Joanna Popko
Joanna Popko, partner D.I.C, www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz
#8
Przywróciłem adres, choć mimo wszystko uważam, że darmowa domena i brak adresu firmy jest... Jak by to napisać...
Ryzykowne w kontaktach biznesowych.
Ja osobiście nie miałbym zaufania do takiej firmy. To moje prywatne zdanie, ale każdy swoje decyzje podejmuje sam.
Odpowiedz
#9
Dziękuję za przywrócenie adresów. Tak jak napisałam - na razie dopisałam na górze pierwszej strony adres www samej firmy, tam w dziale kontakt są wszystkie adresy (po zmianie języka na dole strony pojawiają się adresy siedzib w innych krajach i centrali). Jutro będę się widzieć z dyrektorem, mam nadzieję, że uda nam się znaleźć chwilę na omówienie tej sprawy.

Adminie - a może masz ochotę poznać firmę osobiście? Oczywiście bez żadnych zobowiązań, po prostu żeby wyrobić sobie opinię na podstawie innej niż moja nieudolna strona jako partnera firmy?
Joanna Popko, partner D.I.C, www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz
#10
Witam po raz kolejny, zgodnie z obietnicą dodałam na stronie głównej wszystkie dane adresowe firmy. Jeszcze raz dziękuję za szczere słowa, dzięki Wam idę do przodu Puść oczko Najbliższym etapem będzie znalezienie czyjegoś utalentowanego młodszego brata, by strona wyglądała lepiej - wówczas wykupię domenę. Liczę na Waszą obecność w tych zmaganiach i dalsze słowa konstruktywnej krytyki Uśmiech
Joanna Popko, partner D.I.C, www.dicholding.republika.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości