Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaką hurtownie zegarków polecicie?
#1
jaką hurtownie zegarków polecicie? proszę o namiary
Odpowiedz
#2
(07-30-2015, 09:41 PM)bialaskl napisał(a): jaką hurtownie zegarków polecicie? proszę o namiary

Wszyscy polecają :  ofrei.  Ja tam nie kupowałem ale są zaopatrzeni solidnie.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#3
Przeglądałem ofrei i z tego co widzę to są części do zegarków. Ja poszukuję importera zegarków. Jeden znajomy podpowiedział mi że zibi jest ok, natomiast inny "znajomy" powiedział że mają drogo ale nie powiedział skąd on bierze bo wprowadzając zegarki będę dla niego konkurencją. Co Wy sądzicie o zibi?
Odpowiedz
#4
(08-06-2015, 09:47 PM)bialaskl napisał(a): Przeglądałem ofrei i z tego co widzę to są części do zegarków. Ja poszukuję importera zegarków. Jeden znajomy podpowiedział mi że zibi jest ok, natomiast inny "znajomy" powiedział że mają drogo ale nie powiedział skąd on bierze bo wprowadzając zegarki będę dla niego konkurencją. Co Wy sądzicie o zibi?

Nie wiem jakiej firmy chcesz zegarki?  Najtaniej na Aliekspress i Alibaba.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
Zibi zaopatrzy cie w: atlantica, casio, seiko, lorusa, Q&Q i inne
http://www.zibi.pl/

Hermes ma timemastera.
http://www.timemaster.pl/

Zadzwon do nich to napewno przyjedzie do Ciebie przedstawiciel. Płatności są do dogadania Puść oczko
Odpowiedz
#6
Bialaskl najpierw określ komu (średnie ceny) będziesz sprzedawać, z rozsądnych tanioch Perfekt (na myota), QQ, Omax (original)
Następnie Orient, Casio, Lorus, dalej/drożej. Mam raczej miałem doświadczenie w temacie, do wymiennych hurtowień pojechał by tylko po markowe zegarki ze względu o obsługę gwarancyjną, serwis. Ja bym radził szukać-porównywać inne zaopatrzenie różnica w cenie , % na papier, i co ważniejsze zmiany ich= swój asortyment.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#7
bialaski wal do zibi, ja współpracuje z nimi, z gwarancją nie ma problemów żadnych. Przyjedzie do Ciebie Darek - miły koleś i na pewno się dogaacie :-)
Odpowiedz
#8
Mają często nowe modele, jak dobrze handlujesz to mają dla Ciebie gratisy, jak słabo mielisz to są wyrozumiali, ogólnie polecam tą firmę.
Odpowiedz
#9
- wal do zibi-, po casio i timemaster a no tak, i mieć na wystawie to co wszyscy mają, bo miły koleś przyjedzie dogadywać się. Owszem trzeba sprawdzić co mają w ofercie, ale tylko z jednego źródła?!
Ja tam wiem swoje.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#10
orafo, wybacz ale czytajac Ciebie nie moge Cie zrozumiec ;p Dlatego nie wiem jak odnieść się do twoich wypowiedzi.

Jesli dobrze rozumiem to masz problem z tym, ze polecamy firme zibi. Jesli wiec znasz firmy, ktore maja lepsze oferty, a ja sam osobiscie nie znam, to podziel sie z nami KONKRETNĄ nazwa i ich oferta. Napisz również, które to zegarki sa lepsze (bardziej chodliwe) od casio, lorusa czy timemastera. Hejtowac mozna wszystko i wszystkich ale trzeba miec konkretne argumenty.

Łatwo tez jest sie wpakowac w jakies marki, które będą zbierały kurz na polkach,a to nie o to chyba chodzi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości