Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie sprzedawać swoje wyroby?
#41
(07-30-2015, 08:02 PM)mnap89 napisał(a): LeszQ o co Ty. Nie sluchaj ich. Dzieki Tobie wkoncu jest co czytac i z kim pogadac Uśmiech

Polać Mu !!! Dobrze mówi .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#42
(07-30-2015, 12:22 PM)kageki napisał(a): Oj przeżyjesz spokojnie, z mojego doświadczenia to nawet dużo lepiej niż na hurtowym. Puść oczko 

co mi szkodzi spróbować wpadne tam na te twoje stronki Amju Design i sie przekonam może masz racje Biggrin
Odpowiedz
#43
ja to w sumie dopiero od miesiaca pracuje na caly etat powiedzmy Puść oczko ale zobacz sobie np. na etsy innych, i jak wyglada ich historia sprzedazy, zaczynali od 1 rzeczy na miesiac a dzisiaj po 10 dziennie nawet
Odpowiedz
#44
(07-30-2015, 12:22 PM)kageki napisał(a): Oj przeżyjesz spokojnie, z mojego doświadczenia to nawet dużo lepiej niż na hurtowym. Puść oczko 
Czyli "z mojego" miałeś na myśli "z czyjegoś"..? Czy tak spokojnie z tego żyjesz robiąc sobie na pół, czy ileś tam etatu?
Czy pisząc to, robisz z ludzi durni, a z siebie "prezesa"?
Odpowiedz
#45
Pracujac w Polsce na 1/8 etatu mozna bylo przezecietnie zarobic wiec to i moje doswiadczenie.

To co cytujesz to taki troche inside joke do Krzysia Puść oczko
Czytales reszte?
Odpowiedz
#46
Aha...trochę inside joke..
Odpowiedz
#47
Osobiście uważam, że lepiej mieć własny sklep internetowy niż dodawać tylko swoje oferty na jakimś portalu. Wiadomo jednak, że od czegoś trzeba zacząć i na dobry początek oferty portalowe mogą wystarczyć. Co do fanpejdzy na fejsbuku - oczywiście jest to krok w dobrym kierunku (tak sądzę), ale dziś większość sklepów/galerii ma już coś takiego. Trzeba się udzielać tez na IG, być aktywnym obserwatorem zachowań potencjalnych klientów, myśleć trochę do przodu i nie osiadać na laurach. Co do samego sklepu internetowego i nawet jego promocji, uważam że warto w tej kwestii zwrócić się po fachową poradę/usługę (jeśli nie mamy o tym pojęcia). Takich usługodawców jest naprawdę sporo, mogę się tu posiłkować bodaj najbardziej znaną firmą czyli https://www.nazwa.pl/ Bo nie chodzi o to być się uczył na swoich błędach, ale od początku działał z przytupem, dlatego warto polegać na firmach znanych, długo działających na rynku (sprawdziłem, nazwa jest na rynku od 18 lat) , ja osobiście wystrzegam się firm o których nic nie wiem, zwłaszcza dotyczy to działania w sieci. Co do działania stacjonarnie też (moim zdaniem) nastawić się od początku na działanie pod własnym szyldem, tylko trzeba skupić się na tym by się czymś wyróżnić, czymś do siebie przyciągnąć, i bynajmniej - nie mam tu na myśli konkurowania ceną. Pozdrawiam, mam nadzieję, że w jakimś sensie pomogłem, doradziłem.
Odpowiedz
#48
A w mennicach też można sprzedawać? Jakie ewentualnie mennice pośredniczą np w sprzedazy złota?
Odpowiedz
#49
Połączenie sklepu internetowego, allegro , e bay, dawanda + praca systematyczna nad trescia w sklepie, dobre zdjęcia, i dużo systematycznej pracy na pewno przyniesie pozytywne efekty. Pytanie jak szybko chcemy osiągnąć wyznaczony cel oraz jakie nakłady finansowe możemy ponieść poza własną pracą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości