Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aukcyjna półprawda ;) "Stara Moneta"
#11
To dawaj do licytacji.
Odpowiedz
#12
A na co mnie ta moneta? Co innego mam zamiar kupić od tego sprzedawcy.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#13
(07-21-2015, 12:05 AM)cactoos napisał(a): A na co mnie ta moneta? Co innego mam zamiar kupić od tego sprzedawcy.

widzę że licytujesz  zegarek Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#14
Cena kopii 1000$? Jakoś niezbyt chce mi się wierzyć. Po za tym, ta kopia wygląda ZBYT DOBRZE i wygląda jakby po prostu była nowa. 
www.gemstonesempire.com

mój adres email: jaksch@gemstonesempire.com

Kamienie jubilerskie to moja życiowa pasja Serce
Odpowiedz
#15
(07-23-2015, 09:25 PM)Gemstones_Empire napisał(a): Cena kopii 1000$? Jakoś niezbyt chce mi się wierzyć. Po za tym, ta kopia wygląda ZBYT DOBRZE i wygląda jakby po prostu była nowa. 

A czemu miałaby być stara? Przecież to kopia?
Odpowiedz
#16
odlew, podróba, kopia .....
Mennica Polska od XVIII wieku zajmuje się biciem monet, numizmatów, orderów. Ma własną rafinerię złota i produkuje co się u niej zamówi. Swoje produkty sprzedaje najczęściej w cenie zbliżonej do ceny złota użytego do jego wyprodukowania inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/numizmaty/numizmaty-zlote/ . To kolekcjonerzy potem kształtują wartość rynkową tych produktów. Oczywiście wartość ta zależy od nakładu w jakiej jakąś monetę wybito. Przykładowo monetę poświęconą założycielowi mennicy Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu o wadze 1 kilograma o nominale 10 000 dolarów nowozelandzkich wykonaną w nakładzie 10 szt. sprzedawano na początku w cenie złota za 150 tyś. zł. a dziś ma wartość 210-230 tyś. złotych. Poza tym Mennica Polska gwarantuje swoim klientom odkup złota u nich zakupionego w cenie aktualnego kursu dnia odkupu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości