Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdeformowany pierścionek zaręczynowy
#1
Mam problem z pierścionkiem zaręczynowym który dałem narzeczonej - zapłaciłem za niego lekko ponad 3000zł. Pierścionek z okrągłego "zgniótł" się. Nie mam pojęcia o co chodzi. Iść z tym na gwarancję?
Odpowiedz
#2
Nie ma gwarancji na uszkodzenia mechaniczne. Sam metal się nie odkształca. Teraz wyroby są tak cienkie, że wystarczy mocniej dziewczynę ścisnąć za rękę i mamy problem Smutny Pierścionek za odpłatnością mogą wyprostować. Przedtem żeby pierścionek pogiąć potrzebny był młotek i kowadło. Teraz wystarczy go mocniej ścisnąć w palcach Smutny
Odpowiedz
#3
No właśnie nie idzie tego w palcach zgiąć, a ułomkiem nie jestem. To bardzo dziwna sprawa. Ona się zastanawia, czy to nie wina tego, że nosi go cały czas.
Odpowiedz
#4
Jeżisie, Marijo - jak mawiał Szwejk! 3000 za pierścionek a to dopiero zaręczyny!
A obrączki, suknia ślubna, welon, garniak, sala do fikania, orkiestra,wyżerka,
samogon, pasibrzuch i jego organista... Jeżisie, Marijo!

 Pochylmy głowy nad losem naszego brata. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#5
Kiedys był podobny temat.
Pamiętam, bo się bardzo zdziwiłam, że to w ogóle możliwe, takie samoistne odkształcenie.
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
#7
Właściwie nie możemy dać żadnej racjonalniej rady bez foto, na usuniecie usterki w ramach gwarancje liczyć nie warto, wyrównać kształt pierścionka czynność ordynarna za nielicznym wyjątkami i zupełnie nie droga.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
(07-18-2015, 06:56 AM)silverpaul napisał(a): Pójdź do jubilera, to Ci naprawi

Ale oczywiścisie  najpierw spróbuj skorzystać z reklamacji. Wszyscy piszą, że się nie uda, ale nigdy nie wiadomo.
A naprawiając gdzie indziej tracisz prawo do reklamacji bezpowrotnie. Nawet jak coś innego się stanie. Np. wypadnie kamień.
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości