Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grawerstwo. Curt Streubel.
#21
Podziękował.
Odpowiedz
#22
Proszę bardzo! Za jakis czas zeskanuje engraving on prcious metals. Ona ma wiecej stron Smutny
Odpowiedz
#23
(08-01-2015, 08:02 AM)mnap89 napisał(a): Proszę bardzo! Za jakis czas zeskanuje engraving on prcious metals. Ona ma wiecej stron Smutny

Latam sobie po forum, grzebie, czytam a tu takie cudo się trafia.  Dziekować bardzo Ząbki Ząbki Ząbki

Edit: Znalazłem na dysku u siebie więc też udostępnie może się komuś przyda (niestety angielski wymagany Smutny )
 https://drive.google.com/file/d/0B3lIrY7...sp=sharing
Odpowiedz
#24
(08-20-2015, 09:22 PM)Gijbrill napisał(a): Latam sobie po forum, grzebie, czytam a tu takie cudo się trafia.  Dziekować bardzo Ząbki Ząbki Ząbki

Edit: Znalazłem na dysku u siebie więc też udostępnie może się komuś przyda (niestety angielski wymagany Smutny )
 https://drive.google.com/file/d/0B3lIrY7...sp=sharing

Bo to najlepsze forum w sieci .

Lataj sobie po forum tylko pamiętaj o emalii i filigranie Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  nie tylko grawerstwo i grawerstwo Biggrin Biggrin Biggrin

Książki jakieś o filigranie skanujcie bo grawerów tu u Nas więcej niż liści na drzewie Biggrin Biggrin Biggrin

Dzięki Marku i Gijbirilu za książki. ( Po Engielski nicht wesch tejen :-)) )
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#25
(08-21-2015, 04:45 PM)Leszek napisał(a): Lataj sobie po forum tylko pamiętaj o emalii i filigranie Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  nie tylko grawerstwo i grawerstwo Biggrin Biggrin Biggrin

...Dzięki Marku i Gijbirilu za książki. ( Po Engielski nicht wesch tejen :-)) )

Leszku ja o emalii pamietam tylko jak powiedzieć żonie, że jeszcze w sumie piecyk chce sobie wstawić do pokoju, gdzie całe mieszkanie ma 48m^2 Ząbki
Odpowiedz
#26
(08-21-2015, 06:41 PM)bez okienGijbrill napisał(a):
(08-21-2015, 04:45 PM)Leszek napisał(a): Lataj sobie po forum tylko pamiętaj o emalii i filigranie Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  nie tylko grawerstwo i grawerstwo Biggrin Biggrin Biggrin

...Dzięki Marku i Gijbirilu za książki. ( Po Engielski nicht wesch tejen :-)) )

Leszku ja o emalii pamietam tylko jak powiedzieć żonie, że jeszcze w sumie piecyk chce sobie wstawić do pokoju, gdzie całe mieszkanie ma 48m^2 Ząbki

Wyrzuć rylce Biggrin Biggrin Biggrin 
Piecyk to tylko 20 cm x 20 cm x 20 cm lub wypalaj świeczką np. dremelem ( próbowałem jest ok.)
Jak ja bym chciał mieć 48 m2 Love  Jutro sprzątanie domu =  2-3 godziny -  po co ja go budowałem ???
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#27
(08-21-2015, 07:15 PM)Leszek napisał(a): Wyrzuć rylce Biggrin Biggrin Biggrin 

A mowy nie ma Ząbki


Cytat:Leszek
Jak ja bym chciał mieć 48 m2 Love  Jutro sprzątanie domu =  2-3 godziny -  po co ja go budowałem ???


Możemy się zamienić o ile odpowiada Ci Mińsk Mazowiecki Ząbki Język
Odpowiedz
#28
To nie moje klimaty - ja muszę mieć góry (narty) lub plażę (Kreta)
Ojciec u Was kończył technikum drogownictwa.
Możesz emaliować na zimno jak Helmet.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#29
(08-22-2015, 09:30 AM)Leszek napisał(a): To nie moje klimaty - ja muszę mieć góry (narty) lub plażę (Kreta)
Ojciec u Was kończył technikum drogownictwa.
Możesz emaliować na zimno jak Helmet.

<zart miejski> I zapewne projektował później ronda <zart miejski off> (wyjaśnienie: Minsk Mz rondami stoi Ząbki Mieścina 1001 ronda Ząbki )

Zapewne spróbuję emaliować, bo to co ludzie uzyskują jest niesamowite. Wszystko jednak po kolei. Musze pokończyć wszystko co mam do dokonczenia i wtedy dopiero emalia Ząbki
Odpowiedz
#30
(08-22-2015, 10:55 AM)Gijbrill napisał(a):
(08-22-2015, 09:30 AM)Leszek napisał(a): To nie moje klimaty - ja muszę mieć góry (narty) lub plażę (Kreta)
Ojciec u Was kończył technikum drogownictwa.
Możesz emaliować na zimno jak Helmet.

<zart miejski> I zapewne projektował później ronda <zart miejski off> (wyjaśnienie: Minsk Mz rondami stoi Ząbki Mieścina 1001 ronda Ząbki )

Zapewne spróbuję emaliować, bo to co ludzie uzyskują jest niesamowite. Wszystko jednak po kolei. Musze pokończyć wszystko co mam do dokonczenia i wtedy dopiero emalia Ząbki

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  nie Tatuś nie budował nigdy rond Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
12 lipca pracuję 30 rok w jego Zakładzie. Budowałem most 1000 lecia we Wrocławiu, Stary Browar dla ŚP. Jana Kulczyka, Pocztę w Komornikach, Na Orlenie w rafinerii Lotos Gdańsk, i setek innych miejsc. W sumie 25 lat w delegacji.
Ale ronda nigdy. Niezdecydowany

Jak potrzebujesz informacji o emalii to na miedzi wiem wszystko, na srebrze 20%, złoto dopiero zaczynam.
Pytaj bo do grobu tego nie zabiorę.
Teraz ruszam z filigranem Krissa bo to jest to czego szukałem - prócz LapisLazuli Faberge. Love
Pozdrowionka
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości