Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMBERIF DESIGN AWARD 2015
#61
(05-18-2015, 10:56 PM)Erddill napisał(a):
(05-18-2015, 10:53 PM)olax napisał(a): Nie załapałeś się, bo to najwyraźniej nie był konkurs biżuterii, tylko symboliki okraszonej artyzmem dumania nad formąZąbki

Jeszcze takie niepoprawne politycznie.
Chyba też sobie podłubię, może jakiś kilogram ag wpadnieUśmiech

To jest nas dwoje ... do tego dlubania , mozna by w "Zachecie" usiasc i performance  artystyczny zrobic Ząbki Ząbki Ząbki 

Ja już wszystko wydłubałam, wiec może być tylko instalacjaZąbki
Odpowiedz
#62
Powoli przeliterowałem sobie rozwinięcie tematu konkursu. Jako zwykły złotnik uważam, że komuś przydał by się biały kaftan Ząbki Puść oczko
Odpowiedz
#63
Taaaa.... To przekraczanie granic i biblijny przykład wygnania z raju rozśmieszyły mnie do łez.
Wyobrażam sobie, jak szybko zamknięto by granice artystycznej wypowiedzi,  gdyby na
wystawie pojawił się np. kolczyk na penisa w formie zwiniętego w kółko krzyża. Że pomysł
debilny - nie ważne. Istotne, że te granice wolno nam przekroczyć,  które przekroczyć zezwoli
nam  władza duchowna i świecka.  Przykład Doroty Nieznalskiej dowodzi, że lepiej zawsze
zapytać troglodytów na urzędach, co artyście wolno stworzyć. Już niedługo będzie klimat
na pomniki upadłego prezydenta. Zaczynam szkicować. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#64
jestem rozczarowany ...spodziewałem się czegoś bardziej  szokującego ,prawdziwego przełamania granic ,a tu co - kręcenie kulki z nosa ...pchi, tak to każde dziecko w przedszkolu potrafi, a potem przykleja taką biżuterię do ubrania, znam to bo mam dwie takie artystki Biggrin 
...jakby tę kulkę ukręciła z innego typu wydzielin, np. odbytu ...oooo, to by było  ,Vermeer na miarę 21 wieku !  ...nie ma co sztuka jak kozy z nosa  jury


...ale ten rozkładany dzbanek Chińczyka mi się podoba Smile
Odpowiedz
#65
(05-31-2015, 09:53 PM)Nieczar napisał(a): jestem rozczarowany ...spodziewałem się czegoś bardziej  szokującego ,prawdziwego przełamania granic ,a tu co - kręcenie kulki z nosa ...pchi, tak to każde dziecko w przedszkolu potrafi, a potem przykleja taką biżuterię do ubrania, znam to bo mam dwie takie artystki Biggrin 
...jakby tę kulkę ukręciła z innego typu wydzielin, np. odbytu ...oooo, to by było  ,Vermeer na miarę 21 wieku !  ...nie ma co sztuka jak kozy z nosa  jury


...ale ten rozkładany dzbanek Chińczyka mi się podoba Smile

Tego ..czegos - "konkursu" ,  to raczej nikt nie ogarnia . Rozumiem ironie dlubania w nosie .... 
dzbanek Ci sie podoba ...czy tez  przy okazji rozumiesz przeslanie ,bo ja nie qmam ... tego dzbanka .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#66
dzbanek mi się podoba jako zagadnienie formalne ...no i widać tam jakiś warsztat ...to czy mieści się w ramach tematyki konkursu to inna sprawa
...ja jestem estetycznym warsztatowcem ,podobają mi się rzeczy ładne i dobrze wykonane, a to jaką reprezentują treść abstrakcyjną  nie ma dla mnie większego znaczenia Biggrin

pani dłubiąca w nosie w sumie też zaprezentowała jakiś warsztat (nawet tutorial Biggrin ) ...ale co to ma wspólnego z jubilerstwem i złotnictwem ?...na to chyba za głupi jestem Niezdecydowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości