Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
#1
Jak pisałam, coś tam pokażęUśmiech

To taki "przegląd tygodnia". Tyle że z paru latZąbki. Obrączki z bursztynem chyba nawet pokazywałam kiedyś na forum.

Jak coś ładnego wytworzę, to postaram się od teraz chwalić na bieżąco.


                 
 
         


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
powiem szczerze, bardzo ladnie. Bardzo "czysto" zrobione, ja bedac upierdliwcem przegladam kazde zdjecie i nie mam sie czego czepic. Widac, ze przykladasz wage do detali. Nie wiem czy to komplemet ale wyglada jak "dobra masowka"
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#3
Pierwszą i żółta obrączka mi się podobają, reszta to nie moja bajka. Bransoletka jeszcze z matowionymi elementami niezla. Całość ogólnie dobrze
Odpowiedz
#4
Teraz wierzę i przepraszam Rumieniec  ( wiem, że jestem okropny Shy  ) Podoba mi się druciaczek z czerwonymi kulkami i bransoleta   Biggrin
Odpowiedz
#5
[attachment=3321]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#6
Kfadrat - dzięki mimo "masówki"Ząbki
Robię dużo masówki i źle mi się kojarzy.

Silverpaul - teraz w sumie głównie robię takie "surowe" obrączki. Też taką biżuterię chyba lubię najbardziejZąbki
Ale czasem mnie weźmie na coś innego.

Kriss - nie wiem, czemu jesteś okropny i w co nie wierzyłeś. Ale wszystko Ci zawsze wybaczęZąbki
Zresztą czytasz w moich myślach, to wieszZąbki

Erddill - youngZąbki - w końcu jestem w Twoim wiekuZąbki
Odpowiedz
#7
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Podobnie jak u Krissa, moim faworytem też jest druciak Uśmiech Klamry też fajne, takie z mojej technologicznej bajki. Reszta to jakieś takie normalne...ale wykonanie super Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości