Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarcze do zegarka
(09-21-2015, 12:20 PM)mnap89 napisał(a): Jakos mało sie tu dzieje. Poprzednie byly takie "WOW" wiesz, kolorowe, cos sie dzialo. a tutaj tak troche pusto i nudno. Fakt pegaz ładnie podrutowany. Ale jakos tak wiesz. duze powierzchnie w jednym kolorze. Rozumiesz co mam na mysli?
No teraz prosze otrzeć łzy, wymarkac gile z nosa i głowa do góry - następnym razem bedzie cud Ząbki

No chwila moment ja jestem na forum raz dziennie a Leszek w tym czasie zrobi cztery tarcze, trzy ikony i trawionko. Ja nie nadążam.  Biggrin Rumieniec

@mnap89 widziałeś śnieżnobiałego konia ? Zawsze ma jakieś plamki  Biggrin Ja przymierzam się do emalii ale Leszek wyprzedza mnie o lata 
świetlne. Boję się dać plamę  Biggrin Rumieniec Rumieniec ??? Biggrin
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(09-21-2015, 12:18 PM)Erddill napisał(a): Mojej malzowinmercja mnie poniosła.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Unitas 6780 ? nie znam tego werku
ps. potrzebuje koperte w stylu radiomir ale nie większą niz 40mm .. wiesz może gdzie coś takiego znajde ?
Odpowiedz
(09-21-2015, 01:10 PM)Opal Kingdom napisał(a): Unitas 6780 ? nie znam tego werku
ps. potrzebuje koperte w stylu radiomir ale nie większą niz 40mm .. wiesz może gdzie coś takiego znajde ?

Soorki chodziło mi o 6497.

Zapytaj w tym sklepie : sklep
Jak nie to na Aliexpres wpisz : "Parnis case"
.
Odpowiedz
dzięki
.. chodzi o to ze radiomir jest tylko od 42mm , 45 , 47 ... itd
.. nic musze czekać az jakiś mądry chinol wpadnie na pomysl zrobienia mniejszych wersji Uśmiech

ps. jak sie sprawuje ten azjatycki unitas .. nie miałem go nigdy a słyszalem różne opinie
Odpowiedz
(09-21-2015, 01:44 PM)Opal Kingdom napisał(a): dzięki
.. chodzi o to ze radiomir jest tylko od 42mm , 45 , 47 ... itd
.. nic musze czekać az jakiś mądry chinol wpadnie na pomysl zrobienia mniejszych wersji Uśmiech

ps. jak sie sprawuje ten azjatycki unitas .. nie miałem go nigdy a słyszalem różne opinie

wytnij na laserze i zrób sobie sam kopertę jedyna rada

nie wiem jak się sprawuje ale wiem ze 90% podróbek Szwajcarskich zegarków w Polsce jest budowana na tym werku
.
Odpowiedz
Leszek, a nie masz tam u sibie zadnego zakladu slusarskiego? Ale takiego duzego porządnego zakładu, a nie pana henia w garażu co ma flexa i młotek Język
Powiesz im co potrzeba napewno beda w stanie wykonac.
Ewentualnie zadzwoń do firmy RODENT i zapytaj ile by cos takiego kosztowało. Z tego co wiem oni swiadcza takie uslugi ale w jakich cenach? Nie mam pojecia
Odpowiedz
(09-21-2015, 12:35 PM)kriss napisał(a): No chwila moment ja jestem na forum raz dziennie a Leszek w tym czasie zrobi cztery tarcze, trzy ikony i trawionko. Ja nie nadążam.  Biggrin Rumieniec

@mnap89 widziałeś śnieżnobiałego konia ? Zawsze ma jakieś plamki  Biggrin Ja przymierzam się do emalii ale Leszek wyprzedza mnie o lata 
świetlne. Boję się dać plamę  Biggrin

Kriss dziękuję ale ikona to trzy dni a tarcza 7-12 godzin w niedzielę Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Jak mogę wyprzedzać Cię o lata jak robię dopiero od stycznia ?   Biggrin Biggrin  po prostu każdą wolną chwilę poświęcam emalii
a moje prace to tylko testy - do Faberge jeszcze dużo czasu upłynie.

(09-21-2015, 02:28 PM)mnap89 napisał(a): Leszek, a nie masz tam u sibie zadnego zakladu slusarskiego? Ale takiego duzego porządnego zakładu, a nie pana henia w garażu co ma flexa i młotek Język
Powiesz im co potrzeba napewno beda w stanie wykonac.
Ewentualnie zadzwoń do firmy RODENT i zapytaj ile by cos takiego kosztowało. Z tego co wiem oni swiadcza takie uslugi ale w jakich cenach? Nie mam pojecia

Zakład ślusarski w Kłodzku?   Biggrin   [Obrazek: nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0090.gif] [Obrazek: nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0129.gif] [Obrazek: nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0221.gif]  nie ma.
.
Odpowiedz
(09-21-2015, 01:10 PM)Opal Kingdom napisał(a): Unitas 6780 ? nie
Odpowiedz
Dzięki Leszek Uśmiech ale ta koperta to nie jest Radiomir tylko Marina.. Ten model (MM) mozna dostac 40mm ale mi się nie podoba ta osłona na koronkę .. Radiomir jest troche inny i najczęsciej duży -- od 44mm ... lecz ostatnio znalazłem replike=podróbe 40mm

ps. fajne kolory kontynentów tylko czemu tak 'przyciołes' Afryke i EU ? 
chcesz podbić rynek amerykanski  Eeee.... Biggrin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości