Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frezowanie cnc
#21
Na co sie wkurzyles Leszku?

O emalii nic nie mowilem, co do grawera to powiedzialem ze "wyglada" a nie ze "jest" takze co zlego to nie ja Ząbki



I kto to jest Andrzej? Uśmiech
Odpowiedz
#22
(06-02-2015, 03:16 PM)mnap89 napisał(a): Na co sie wkurzyles Leszku?

O emalii nic nie mowilem, co do grawera to powiedzialem ze "wyglada" a nie ze "jest" takze co zlego to nie ja Ząbki



I kto to jest Andrzej? Uśmiech

Wkurzyłem się na Vacherona że robi klientów w balona. ( i zarabia 10000 na kłamstwie )

Andrzej to Ty ?????? Biggrin  ( przecież się nie przedstawiłeś Biggrin )  sooorki jak uraziłem
Odpowiedz
#23
A widzisz, juz myslalem ze sie na mnie wkurzasz i zaczalem sie bać Ząbki

Nie uraziles ani troche, w zasadzie to zastanawialem sie czy rozmawiasz ze mna czy z jakims wyimaginowanym przyjacielem o imieniu andrzej Ząbki

Co do tych grawerek/frezarek to fajne te Rolandy. Chetnie bym takie cos łykną gdybym mial 30k plnów na zbyciu Uśmiech
Na te chwile pomysle moze o malym proxxonie, do wycinania powinno wystarczyc na poczatek. A i przy okazji zobacze czy "to to" i ewentualnie bedzie wiedzial w ktorym kierunku isc dalej.
Odpowiedz
#24
(06-02-2015, 04:27 PM)mnap89 napisał(a): Co do tych grawerek/frezarek to fajne te Rolandy. Chetnie bym takie cos łykną gdybym mial 30k plnów na zbyciu Uśmiech

30000 ???? ja  nowego M15 nie mogłem pół roku sprzedać za 5000 zł . Poszedł do wytwórcy modeli kolejowych za 4000 Cry
Generalnie moim zdaniem jak nie miałeś CNC w ręce to kup coś za 1500-2000 dla wypróbowania. Potem zdecydujesz co Ci potrzeba.
Odpowiedz
#25
No takie ceny sa nowych maszyn u kociuby. 31 000 zl za roland magic 7. 4 osiowa maszyna. Sa tez tansze ale to maszyny 3 osiowe.

Ale to i tak malo bo widzialem gdzies takie frezarki jubilerskie po 100 tysiecy. Co w nich takiego ze tyle kosztuja to nie mam pojecia Ząbki

Na razie poszukam czegos tanszego Język

A moze ktos swiedczy uslugi takiego frezowania?
Odpowiedz
#26
(06-02-2015, 05:58 PM)mnap89 napisał(a): No takie ceny sa nowych maszyn u kociuby. 31 000 zl za roland magic 7.  4 osiowa maszyna. Sa tez tansze ale to maszyny 3 osiowe.

Ale to i tak malo bo widzialem gdzies takie frezarki jubilerskie po 100 tysiecy. Co w nich takiego ze tyle kosztuja to nie mam pojecia Ząbki

Na razie poszukam czegos tanszego Język

A moze ktos swiedczy uslugi takiego frezowania?

Posłuchaj mnie Andrzej :-)

Jestem prostym pracownikiem drogowym.  4 osiową grawerkę  mam w d..ie tak samo 3 osiową. :-) Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Piszesz o wycinaniu srebra i grawerowaniu napisu ??????.
Kup najprostszą maszynę i wypróbuj - potem ją sprzedasz.
Używane Rolandy 40 prawie nowe ( maja licznik MG) można kupić za 6000 zł - 8000 zł.

Jestem z Kłodzka - przyjedź - wytłumaczę - może nie potrzebujesz nic kupować.
Odpowiedz
#27
Na tym forum był człowiek, który własnoręcznie zrobił frezarkę do prac ze srebrną blachą dla swojej żony. Zdjęcia były. Trzaskali takich wyciętych biżutów mnóstwo i szukali kogoś do pracy i pomocy. Poszukaj.
Na elektroda.pl sporo jest informacji o takich samoróbkach CNC.
Odpowiedz
#28
(06-08-2015, 08:51 PM)BoBig napisał(a): Na tym forum był człowiek, który własnoręcznie zrobił frezarkę do prac ze srebrną blachą dla swojej żony. Zdjęcia były. Trzaskali takich wyciętych biżutów mnóstwo i szukali kogoś do pracy i pomocy. Poszukaj.
Na elektroda.pl sporo jest informacji o takich samoróbkach CNC.

To ja już wolę zrobić giloszarkę Biggrin Biggrin  Na CNC nie znam się w ogóle.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości