Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitwa o Anglie, czyli jak przegralem z Erddillem a robilem z zazdrosci
Patrzac na puszki SZ.U. Erddill, pozazdroscilem i zrobilem cos swojego. Wyszedlem od tego:

[Obrazek: tauXvAT.jpg]

A skonczylo sie na tym:

[Obrazek: 2dojxhu.jpg]

[Obrazek: rJqCwIh.jpg]

[Obrazek: sCZpsyv.jpg]

[Obrazek: 5RntWL3.jpg]

[Obrazek: 6qKhx4y.jpg]
Nie chce sie tlumaczyc, bo nie lubie, ale to moja pierwsza wieksza "wycinanka' w zyciu. Jesli mialbym sam siebie ocenic, to dalbym sobie solidne 6/10.

Napis bitwa o anglie, to specjalna deedykacja dla SZ.U Erddill ktory duchowo i dobrym slowem wspomagal moje "wyczyny"
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
@Kfadrat jak dla mnie to świetna robota ! Zaoksyduj środek i wszystko będzie CACY Ząbki Chyba jest trochę zbyt głęboka, ale to może te WIELKIE foty robią takie wrażenie. Ząbki
Odpowiedz
Wycinanka mistrzowska. Chyba parę piłek poszło.
Jaka gruba jest ta puszka? Bo na zdjęciach wygląda na "wysoką".
Odpowiedz
wymiary to okolo 40x40x7mm, to nie wiem czy gleboka. O ktorym srodku mowisz?

EDIT:

a pilki stracilem dwie. Wycinalem calosc pilka 4/0 bo tylko takie mam
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
Siedem mm to nie dużo.
Wycinanki wyglądają lepiej, jak są płaskie, i warstwa wycinana prawie "leży" na spodzie.
Wtedy nie widać środka. Chyba Krissowi chodziło właśnie o środek.
Odpowiedz
moj blad, ma 10mm. Jakos mi sie to nie widzialo, wole przestrzenne, ale przy nastepnym napadzie zazdorsci zrobie plytsza. Wnetrze jest oksydowane, ale ta blacha jakas niewdzieczna. Nie chce sie rowno pooksydowac, na wierzchniej stronie powychodzily jakies plamy ktorych nie moge usunac, nie wiem o co chodzi, ale juz na dzisiaj mam dosc
Odpowiedz
Wykwaś ja dobrze i potrzymaj troszkę dłużej w bardzo ciepłej oksydzie.
Tylko nie za długo, bo zaczną płaty odchodzić.
A górę spróbuj przejechać na płasko na papierze - ręcznie na stole, aż będzie całkiem płaska i wypolerować na płaskim np. dużym filcu. Szmata wybiera nierówno i szkoda takiej wycinanki.
Powinno złapać większy kontrast.
Ale pisałeś, że część robiłeś z mosiądzu? Bo na zdjęciu nie widać.
Odpowiedz
Kwasilem to z pol godziny w kwasku, oksyde mam tylko na zimno, tej na goraco nie uzywam ze wzgledu na straszny smrod towarzyszacy

odpuscilem w koncu ten mosiadz, wygladalo jak placek gowna, ale jak dorwe blache, to zrobie kilka kanapek do wnetrza, zeby bylo kolorowo.
Odpowiedz
(05-28-2015, 03:35 PM)kfadrat napisał(a): ... to zrobie kilka kanapek do wnetrza...

? Kanapek? O_o
Odpowiedz
tak dużą powierzchnię ciężko ładnie wypolerować. Ja bym zrobił mat tym scotchem o którym pisze Erddill. Owinąć kawałek styropianu i delikatnie przeciągnąć. Wyjdzie ładny równy mat.
wkładki z różnych metali mogą ciekawie wyglądać Ząbki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości