Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
walcara
#1
Siemka może ktoś z forum cierpi na nadmiar walcarek i chce sprzedać, taka co ma w opcji drut i blache by mnie interesowała.
Odpowiedz
#2
Jak sądzicie będzie coś z tej walcarki bo zastanawiam nabyć. Ktoś coś doradzi. 
https://plus.google.com/116883977237884838540
Odpowiedz
#3
całość wygląda solidnie. Pozostałe elementy nie mają takiego znaczenia. Zawsze najważniejsze są wałki. Te nie wyglądają na mocno używane. Powiedział bym, że prawie nie były używane, a ta rdza wygląda na powierzchniową i łatwo będzie ja usunąć. Jeżeli cena nie wysoka kupił bym w ciemno.
Odpowiedz
#4
Dzięki kriss. Mi sie wydaje że wałki są tylko do lekkiego przelizania i bedzie śmigać. Cena to 1000. 
Odpowiedz
#5
to co wrzuciłeś foty na G+ wygląda, że nikt na niej nie walcował obrączek. Jedynie kwadrat i może blachę, ale też nie jestem pewien. Jeżeli wałki są twarde, to będzie Ci "wiecznie" służyła Ząbki
Odpowiedz
#6
Babka (właściciel) bawiła się ponoć tylko hobbystycznie w jakieś oprawianie bursztynów więc jestem dobrej myśli. 
Odpowiedz
#7
Podejrzanie cienko wyglądają osie tych wałków. Ja ukręciłem kiedyś oś z klinem fi 34
a tutaj nie ma chyba nawet fi 25. Podczas walcowania wlewka blachy, może się ukręcić.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#8
(05-15-2015, 10:44 AM)cactoos napisał(a): Podejrzanie cienko wyglądają osie tych wałków. Ja ukręciłem kiedyś oś z klinem fi 34
a tutaj nie ma chyba nawet fi 25. Podczas walcowania wlewka blachy, może się ukręcić.

I to samo mi sie własnie przytrafiło ale to była naj tańsza walcarka z tommo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości