Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brylant 1 karat+ - pierścionek
#21
(03-25-2015, 10:50 AM)baldorka napisał(a):
(03-25-2015, 10:33 AM)kafarleszno napisał(a): Złotnicy i jubilerzy to artyści. Ich wyroby to sztuka. Każdy jest oryginalny i niepowtarzalny. Każdy sklepik i pracownia mają swój klimat. Niestety poprzez sieciówki wielu z nich pozamykało swoją działalność Smutny Wielu ograniczyło produkcję Smutny Zróbmy kampanię żeby uświadomić ludziom żeby kupowali wyroby u rzemieślników a nie w sieciach. Będzie to z pożytkiem dla nas i dla sztuki.
Podziela ktoś moją opinię?

Zgadzam się z Panem zarówno jako kobieta, klientka i osoba, która będąc osobą "starej daty" bardzo ceni kunszt ręcznej, acz ciężkiej pracy rzemieślników i artystów sztuki jubilerskiej. Dziękuję tym wszystkim, którzy tworząc swoje indywidualne wyroby pozwalają nam kobietom noszącym je czuć się wyjątkowe, piękne i kochane.
Pozdrawiam serdecznie
Z otrzymaną od najbliższej osoby biżuterią jest jak np. z sukienką, nie znam kobiety która czuje się komfortowo widząc koleżankę w takiej samej.
Czy uważacie Panowie, że posiadanie tych wszechobecnych w sieciówkach identycznych  i bez wyrazu "brylantowych cudeniek" to nasze marzenie?
A gdzie w tym wszystkim WY i to wszystko co deklarujecie czyniąc nas tymi najważniejszymi w Waszym życiu?
Czy nie jest to warte indywidualnego podejścia bez patrzenia na cenę?
Inwestycja w nas być może nie zawsze się zwraca ale uczucia jakimi nas obdarzacie, a mówię o tych szczerych chyba warte są odrobinę zachodu i  nie da się ich przeliczać na pieniądze.
Odpowiedz
#22
(03-25-2015, 12:48 PM)tygrysek napisał(a):
(03-25-2015, 10:50 AM)baldorka napisał(a):
(03-25-2015, 10:33 AM)kafarleszno napisał(a): Złotnicy i jubilerzy to artyści. Ich wyroby to sztuka. Każdy jest oryginalny i niepowtarzalny. Każdy sklepik i pracownia mają swój klimat. Niestety poprzez sieciówki wielu z nich pozamykało swoją działalność Smutny Wielu ograniczyło produkcję Smutny Zróbmy kampanię żeby uświadomić ludziom żeby kupowali wyroby u rzemieślników a nie w sieciach. Będzie to z pożytkiem dla nas i dla sztuki.
Podziela ktoś moją opinię?

Zgadzam się z Panem zarówno jako kobieta, klientka i osoba, która będąc osobą "starej daty" bardzo ceni kunszt ręcznej, acz ciężkiej pracy rzemieślników i artystów sztuki jubilerskiej. Dziękuję tym wszystkim, którzy tworząc swoje indywidualne wyroby pozwalają nam kobietom noszącym je czuć się wyjątkowe, piękne i kochane.
Pozdrawiam serdecznie
Z otrzymaną od najbliższej osoby biżuterią jest jak np. z sukienką, nie znam kobiety która czuje się komfortowo widząc koleżankę w takiej samej.
Czy uważacie Panowie, że posiadanie tych wszechobecnych w sieciówkach identycznych  i bez wyrazu "brylantowych cudeniek" to nasze marzenie?
A gdzie w tym wszystkim WY i to wszystko co deklarujecie czyniąc nas tymi najważniejszymi w Waszym życiu?
Czy nie jest to warte indywidualnego podejścia bez patrzenia na cenę?
Inwestycja w nas być może nie zawsze się zwraca ale uczucia jakimi nas obdarzacie, a mówię o tych szczerych chyba warte są odrobinę zachodu i  nie da się ich przeliczać na pieniądze.
Ps Brylanty są wieczne.... ale zimne 
Odpowiedz
#23
Widzę że jak na razie to tylko kobiety podzielają moją opinię Puść oczko
Mam pomysł na małą kampanię o zasięgu ogólnopolskim - na początku przez Facebooka. Nakręcimy jakiś filmik i opublikujemy. Mam nadzieję, że osoby które podzielają moją opinię pomogą mi w tym.
Czekam na dalsze opinie i pomysły.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów Uśmiech
Odpowiedz
#24
(03-25-2015, 12:48 PM)tygrysek napisał(a): Z otrzymaną od najbliższej osoby biżuterią jest jak np. z sukienką, nie znam kobiety która czuje się komfortowo widząc koleżankę w takiej samej.
Czy uważacie Panowie, że posiadanie tych wszechobecnych w sieciówkach identycznych  i bez wyrazu "brylantowych cudeniek" to nasze marzenie?
A gdzie w tym wszystkim WY i to wszystko co deklarujecie czyniąc nas tymi najważniejszymi w Waszym życiu?
Czy nie jest to warte indywidualnego podejścia bez patrzenia na cenę?
Inwestycja w nas być może nie zawsze się zwraca ale uczucia jakimi nas obdarzacie, a mówię o tych szczerych chyba warte są odrobinę zachodu i  nie da się ich przeliczać na pieniądze.

Teoretycznie masz rację. Jednak praktyka pokazuje ogólnoświatowy trend dążenia do posiadania takich samych rzeczy, jakie noszą inni.
Stąd podążanie za modą.
W teorii każda kobieta deklaruje, że jest/chciałaby być indywidualistką, w praktyce po sprzedaży widać, że najlepiej się sprzedaje rzecz wypromowana i noszona przez inne osoby.
Oczywiście kiedyś następuje przesyt, ale zanim to nastąpi, tysiące kobiet noszą z zadowoleniem ta sama rzecz.
Wystarczy spojrzeć na nasze podwórko. Na Allegro najlepiej sprzedają się rzeczy już kupione.
Najpopularniejsza forma sortowania przedmiotów, to sortowanie po "popularności".
Więc z tą oryginalnością bym uważała, szczególnie, jeśli jest to pierścionek na cale życie.
A co do ceny, jestem kobietą, ale nie uważam, że podejście "bez względu na cenę" by mi odpowiadało.
Może to zależy od skromnej zasobności portfela, a może od tego, że rzadko przywiązuję się do przedmiotów i rzadko ich pożądam.
Może dla niektórych szczytem marzeń jest, żeby ukochany wydał na nie ostatni grosz, ale chyba jednak nie dla wszystkich.
Odpowiedz
#25
Odpowiedz
#26
@PK napisałem i jeszcze raz Ci to powiem , za 6000 pln. możesz liczyć na pierścionek z kamieniem 0,3 ct. ŁADNYM , jeśli ktoś Ci powie że kupisz 0,7 ct. w tej cenie to albo mało widział albo chce wsadzić gruz w kajak . Nie wiem gdzie greg ma pracownie ale oglądając jego robote jest w 1000% godny polecenia . poszukaj we własnoręczni pokazał ładny pierścionek. Pozdrawiam i życze sukcesów w zwiedzaniu .
Odpowiedz
#27
Przesunąłem teraz wymagania do 7tys/ sam kamyk
Odpowiedz
#28
trochę słabo Cię rozumiem, zależy Ci na ładnym pierścionku? okazałym, ładnie zrobionym? jakimś fajnym wzornictwie?
czy chcesz na palcu Narzeczonej zrobić lokatę?
radzę Ci poszukaj coś co Tobie ( Jej !!!!) się spodoba,
https://www.google.pl/search?q=pier%C5%9...80&bih=566
albo może coś designerskiego
https://www.google.pl/search?q=nowoczesn...80&bih=566
a jak będzie za tanio to kup sztabkę ( uncja , dwie, trzy, cztery) złota i zrób z niej podstawkę pod pierścionek
pierścionek ładny będzie na co dzień cieszył oko, a sztabka w szufladzie będzie cieszyła duszę że jest lokata
Odpowiedz
#29
No chcę żeby diament w tym pierścionku się ślicznie błyszczał Uśmiech
Odpowiedz
#30
no Chłopie porażasz mnie !!!!!!!!!!!!!!!!
błyszczy się choćby 0,03 ct o średnicy 3 mm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
masz chyba jakiś problem ze sobą
tzn sam nie wiesz czego chcesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
pięknego błyszczącego kamienia? bez względu na wielkość?
dużego kamienia? żeby miał wartość inwestycyjną?
bo chcesz sporo kasy zainwestować ???????
czy po prostu chcesz Twojej Pani ładny pierścionek podarować??????
nic z Twoich wpisów nie rozumiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości