Ankieta: Czy szablon się podoba?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, jest super!
80.00%
4 80.00%
Nie, szukaj następnego :-(
0%
0 0%
mi bez różnicy, może być
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna próba szablonu.
#1
Dziś zrobiłem małą aktualizację i  wgrałem kolejny szablon.
Przejrzałem wiele tych szablonów i ten wydaje się lepszy niż poprzedni, bardziej czytelny i prostszy.

Oczywiście czekam na Wasze wrażenia i opinie, ale mam nadzieję, że wytrzyma jakiś dłuższy czas.
Odpowiedz
#2
na szybko wylaczylem, i wyglada na to, ze wszystko dziala tak jak powinno. Jedno bo bym zmienil to na stronie o reputacji uzytkownika /ale to w kazdym szablonie/ zmienilbym to oczojebne tlo z takiego pseudozoltego na "domyslny" kolor stylu.
Odpowiedz
#3
Poszukam w weekend, rzeczywiście wali po oczach
Odpowiedz
#4
i jeszcze jesli mozna, to ja bym ten niebieski zrobil troche "spokojniejszy" bo wali po oczach na tym czarnym tle jak choinka
Odpowiedz
#5
i jeszcze jedna rzecz, nie wiem czy to u mnie czy to tak ma byc, ale nawet przy wstawieniu "[img][/img]" nie pojawia sie obraz tylko cos takiego "[Obrazek: tutaj link]". Moznaby to jakos cos?
Odpowiedz
#6
Wygląda obiecująco Uśmiech
Odpowiedz
#7
IMO jest pomiedzy : " Tak, jest super! " a " mi bez różnicy, może być " .Jesli jest stabilna wersja to wszystkiego najlepszego na nowej drodze Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#8
Przygarsc informacji o nowym szablonie .
Dość często będąc w oficjalnej pracy używam iPada , porównujac szablon dark 1.8 z clean dark kilka spostrzeżeń :
Czarny jest bardziej "przyjazny" ,jedyny błąd jaki widać to nie wyświetlanie sie informacji ,czy użytkownik jest online/offline przy awatarze ..zamiast kropki w odpowiednim kolorze jest prostokąt z błędem , dwa nie ma okna z chatem .
Dark 1.8 zawiera wszystkie elementy , jednak chcąc otworzyć cokolwiek trzeba naciskać podwójnie , coś w stylu potwierdzenia wyboru ( pojawia sie prostokąt z inf. Co nacisnąłem ) niezależnie czy otwieram wątek ,zdjęcie ,czy cokolwiek innego ( w czarnym szablonie tego problemu nie ma) . Przy próbie edytowania postu informacje nakładają sie na siebie i cieżko coś nacisnąć .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
czy moznaby zmienic to, ze w stylu carbon zamiast napisu [obrazek: link] zeby pokazywal sie obraz?
Odpowiedz
#10
Szablon dark 1.8 jest aktualnie szablonem domyślnym. Wszystkie inne (clean, carbon) nie są wspierana, mają zbyt wiele błędów.
Szablon Default jest stylem instalowanym razem z forum, jest on biały i jasny, więc niektórym może odpowiadać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości