Ankieta: Czy szablon się podoba?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, jest super!
80.00%
4 80.00%
Nie, szukaj następnego :-(
0%
0 0%
mi bez różnicy, może być
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna próba szablonu.
#11
na dark 1.8 ten sam objaw

http://i.imgur.com/L2H37g4.png
Odpowiedz
#12
Spróbuj wyczyścić wszystkie ciasteczka lub całą historię (ciasteczka, aktywne zalogowania itp) w firefoxie to Narzędzia/opcje/wyczyść historię

Można też wyczyścić pojedyncze ciasteczka ze srebrnie.pl

Miałem podobny problem i to pomogło. Przeglądarka trzyma jakieś dane w pamięci z innych szablonów.

Postaram się znaleźć co jest winne.
Odpowiedz
#13
Ha!
Znalazłem.

Należy wejść w Panel użytkownika/Edytuj opcje/ Opcje wyświetlania wątków i zaznaczyć: Wyświetlaj obrazki w postach.
Odpowiedz
#14
Taka drobna refleksja na temat Dark.1.8 ... starasznie irytujace sa te " podpowiedzi " tzn po najechaniu kursorem na dana opcje np. "edytuj" rozwija sie okno z opisem , ktore czasami zostaje ( zawsze zostaje na iPadzie) .
- pod iOS-em na iPadzie oprocz tych dziadowskich "podpowiedzi" musze kazdy wybor potwierdzic drugim kliknieciem . Pierwsze klikniecie (pukniecie w dana opcje) nie powoduje ladowania sie strony tylko rozwiniecie sie "podpowiedzi" dopiero powtorne klikniecie laduje strone ....i popsul sie shoutbox ...nie ma okna , moge tylko czytac archiwum .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#15
Co sie u mnie dzieje ? znikela listwa "pokaz dzisiejsze posty " ... i kilka innych zeczy - nie moge sie znalesc . Srebrnie.pl jest z boku a nie na srodku jak zawsze wiecie moze co to moze byc ???
Odpowiedz
#16
A masz włączony szablon Dark 1.8 ?
Ten jest zalecany.
Odpowiedz
#17
Admin ja nawet nie wiem co to jest . i gdzie to trzeba wlaczyc ???
Odpowiedz
#18
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#19
Dziekuje serdecznie juz fszystko gra - no i co ja bym bez was zrobil.
Odpowiedz
#20
Ach jeszcze cos chcialem powiedziec - dostalem na P W wiadomosc (pytania) w jezyku Niemieckim. A wiec mamy na forum ruwniez kolegöw z zagranicy nie möwiacych po Polsku .
chyba dzieki wöjkowi google.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości