Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
Wszystkie prace są piękne ( nie mam pojęcia jak robicie takie cuda ) ale jak zobaczyłem pracę olax to szczęka mi opadła. Gratuluję!
Odpowiedz
Prace fantastyczne - najchętniej dal bym wszystkim po punkcie. Gratuluje wszystkim biorącym udział w tym konkursie. Fajnie jest mieć takich utalentowanych Kolegów i Koleżanki.
Pozdrawiam i czekam na glosowanie.
Odpowiedz
Dziękuję za słowa otuchy.
Odpowiedz
Ojej! Jakie śliczności! Aż żałuję, że nie oglądałam forum na bieżąco, gdy te prace przecudnej urody spływały. I na kogo tu zagłosować?
Wszystkie kuszą i nęcą. Komar zabrzęczał doskonałością, skrzypce grają kawałek Mobiego, kościany świder piękniye wyglądał by na mojej szyji gdy się opalę. Zaglosowałam jednak na secesyjne pory roku.
Może nie jest idealny, ale to jest właśnie to co podoba mi się najbardziej. I w sumie nawet nie wiem czemu. Takie wielo wymiarowe, uniwersalne i zawsze aktualne. Ciepło lata i chłód zimy.
Pierścinek Pampaliniego też rozważała bym w sklepie, wygląda jak z diamentem.
Ale głos tylko jeden...
Odpowiedz
(05-19-2015, 07:39 PM)Vivian napisał(a): Ojej! Jakie śliczności! Aż żałuję, że nie oglądałam forum na bieżąco, gdy te prace przecudnej urody spływały. I  na kogo tu zagłosować?
Wszystkie kuszą i nęcą. Komar zabrzęczał doskonałością, skrzypce grają kawałek Mobiego, kościany świder piękniye wyglądał by na mojej szyji gdy się opalę. Zaglosowałam jednak na secesyjne pory roku.
Może nie jest idealny, ale to jest właśnie to co podoba mi się najbardziej. I w sumie nawet nie wiem czemu. Takie wielo wymiarowe, uniwersalne i zawsze aktualne. Ciepło lata i chłód zimy.
Pierścinek Pampaliniego też rozważała bym w sklepie, wygląda jak z diamentem.
Ale głos tylko jeden...

Bardzo mila recenzja prac konkursowych (szegolnie mila dla mojej Uśmiech ) . Zawsze cieszy ,gdy wykonan bizuteria znajduje uznanie .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Gratuluje wszystkim uczestnikom i przepraszam cię Kfadrat ale moje serce jednak podbił pierścionek Szamka a tak poza konkursem pytanie jak go robiłeś możesz podać jakieś szczególiki co do materiału i czy jakoś go zabezpieczyłeś przed przypadkowym kracowaniem . Na początku chciałem zagłosować na siebie ale stwierdziliśmy po teledebacie z żoną moją , że twoja praca ma najwięcej pozytywnej energii i uśmiechu dlatego masz nasz głos  Biggrin  . 
Odpowiedz
Wydaje mi się, że widziałem kol. Szamka na Amberiffie, na którym w galerii projektantów miał stoisko "Biżuteria z piasku" Mylę się?




Zagłosowałem na Olax bo chociaż komar Kryzysa ukłuł mnie w serce, to tematem konkursu było chyba NOWE spojrzenie na biżuterię
a więc steampunk i pendrive - rozumiecie.

Sam niestety odpadłem już z realnego jubilerstwa a prezentowanie renderingów to chyba pomyłka. Żałuję, piesa mać!
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Odpowiedz
Cactoos - dzięki za głos. Owady KrZySia też mi się zawsze podobają, ale mój głos dostała inna praca.

Helmet - dzięki za poświecenie, doceniamZąbki

Grotek76 - teraz wiesz, co czuje moja szczęka, jak wchodzę obejrzeć Twój wątekUśmiech
Odpowiedz
Konkurs powoli zbliża się do rozwiązania.
Jeśli ktoś jeszcze nie głosował, to ciągle jeszcze jest czas.
Wszyscy forumowicze którzy mają co najmniej 20 postów powinni otrzymać mailem o konkursie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości