Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
#11
Przecież można zgłosić do konkursu jakąś pracę, którą potem i tak się sprzeda, lub coś robionego po prostu ostatnio. Nagrody są piękne, kamienie na pewno się przydadzą do Waszych prac, Dyplomy to niespodzianka, ale uchylę rąbka tajemnicy - będą wyjątkowe.

Czasu jest sporo, liczę, że wiele osób weźmie udział :-)
Odpowiedz
#12
ja nie widze sensu tej anonimowosci, na forum nie wytworzylo sie /albo nie zauwazylem/ kolko wzajemnej adoracji, takze to raczej nic nie zmieni, tym bardziej, ze z tego co rozumiem to organizator wybiera zwyciezce a nie ogolne glosowanie na forum?
Odpowiedz
#13
Konkurs nie będzie anonimowy.

Przez okres od 18 V 2015 do 29 V 2015 nastąpi głosowanie na prace konkursowe.
Głosowanie odbędzie się na forum w wątku konkursowym.
Każdy uczestnik forum posiadający co najmniej 20 postów będzie mógł oddać jeden głos.

Czyli będzie taka ankieta jak teraz w tym wątku, tylko z nikami użytkowników i/lub zdjęciami prac, i każdy mający konto na forum będzie mógł raz zagłosować.
Kto jak głosował nie będzie widoczne, ale wyniki głosowania i owszem. W przypadku takiej samej lub bardzo małej różnicy głosów możliwa jest druga tura, choć mam nadziję, że 1 głosowanie wystarczy.
Odpowiedz
#14
a bedzie mozna glosowac na siebie?
Odpowiedz
#15
Każdemu należy się jeden punkt :-)
Odpowiedz
#16
to ja bym zrobil jakies ograniczenie, zeby nie bylo na tym, ze kazdy dostanie 1 glos Puść oczko
Odpowiedz
#17
-skupmy się,co zrobić,żeby było duże zainteresowanie,bo na razie jest 2 chętnych,którzy chcą wziąć udział w konkursie.
Odpowiedz
#18
Ja sie pisze na konkurs.
Odpowiedz
#19
Ja głosuję na Krissa! Uśmiech
Odpowiedz
#20
Z głosowaniem poczekajmy na prace jednak :-)

Dałem banery na kilka swoich stron (np. http://www.jubilerskie.info), może gdy trochę więcej osób będzie miało informacje o konkursie, więcej osób weźmie udział.

Sam się zastanawiam, czy nie odkurzyć lutownicy, ot, tak dla sportu, bo moje produkcje raczej miały by małą szansę na wygraną. Ale przymierzam się do zrobienia duplikatu klucza, i myślę by zrobić to ozdobnie. Jak wprawię jeszcze jakiś kamień to w końcu będzie przedmiot jubilerski. Zobaczę co wyjdzie. Z tym limitem czasowym to będzie w sam raz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości