Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlecę wykonanie pierścionka zaręczynowego - wzór
#21
Jeszcze jedno. W weekendy chodzę w butach najki, bo są trwałe i wygodne, zaś ajfona używam na co dzień od wielu lat, bo to świetny sprzęt - nie zmienię go tylko dlatego, że ktoś mi wmawia, że mam go dla "lansu". Nie jestem dresem, gadżeciarzem, ani gimbusem. Żałosne jest szufladkowanie ludzi w ten sposób.
Odpowiedz
#22
Stwierdziłeś, że jesteś rzemieślnikiem, u mnie taka usługa to 1000 do 1200 zt. plus kamienie i materiał. Czas oczekiwania to 4 do 6 mc. Głos zabrałem tylko, żeby pobudzić innych do licytacji. O to Ci w końcu chodziło Uśmiech Sam nie lubię robić takich pierścionków tylko dla tego, że są źle zaprojektowane ( bardzo trudno je dopasować, a robiąc przedmiot na życzenie odpowiadam za swoją pracę ) i zacząłeś ze złej strony „za ile” a nie kto mi to zrobi.
Odpowiedz
#23
Zaproponowałeś bardzo przystępną cene ,osobiście myślałem o jakiś 2000 zł.
Odpowiedz
#24
licytację czas zacząć !!! ZąbkiZąbkiZąbki
jak dodasz kamienie i VAT ? Ząbki
Odpowiedz
#25
Zgodny z Olax, z tym pierścionkiem jest ważna uwaga- środkowa cześć z kamykami ruchoma, obraca się? Jeżeli tak, cacko nie morze być na co dzień(można ale na krotko) to najlepiej frezerowac na CNC, napis bvlgari zmienić na Jaś + Fasola 2015. Klientu radze dobrze zastanowić się z wyborem modelu obracanie jest fikuśne ale delikatna sprawa w noszeniu. Zamawiać u złotnika który ma frezarkę CNC.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#26
(02-25-2015, 08:20 AM)kriss napisał(a): licytację czas zacząć !!! ZąbkiZąbkiZąbki
jak dodasz kamienie i VAT ? Ząbki

kamienie i złom daje inwestor !
mowa o gołej usłudze Ząbki
Odpowiedz
#27
to ja tez sie dopinam do licytacji! MILJON tadzyckich somoni, dwa kilometry kielbasy krakowskiej podsuszanej i osiem podwojnych zaproszen na najblizsze targi erotyczne w kujbyszewie Ząbki
Odpowiedz
#28
Ciekaw jestem tylko skąd macie tak wysokie mniemanie o sobie?? Jubiler to zawód zaufania publicznego, ogromny prestiż? Dla mnie jesteście gburami, przykre.

Co najciekawsze, zgrywacie inteligentów, a nawet nie potraficie konstruktywnie się wypowiedzieć, odnieść się do moich tez, argumentów. Jakbyście nie potrafili czytać ze zrozumieniem.
Życzę powodzenia w interesie.

Kolega kfadrat - gdybyś Ty zdał sobie sprawę jak mało zabawny i żałosny jesteś...

Życzę Wam, byście korzystali również z usług takich osób jak Wy, omnibusy. Przyszedłem po radę, wychodzę rzeczywiście mądrzejszy, o znacznie inny rodzaj wiedzy.
Często korzystam z pomocy specjalistów z różnych dziedzin na formach tematycznych. Pierwszy raz spotkałem się z taką arogancją. Sami się nad tym zastanówcie
Odpowiedz
#29
-też się dołączam do licytacji,randka z Twoją dziewczyną,przedyskutujemy wszystkie opcje,chyba dobra cena?
-o widzę już nie aktualne zlecenie spóżniłem się.
Odpowiedz
#30
Wątpię, byście mieli o czym dyskutować Ząbki
Absolutnie, zlecenie się nie zdezaktualizowało. Widzę tylko, że na tym forum dyskusja jest absolutnie jałowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości