Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forum zamarło?
#11
(02-18-2015, 10:53 PM)Nordwind napisał(a): Rubikorn Ja tu jestem Prawie codzinnie i na przyszly miesiac przygotowuje wantek o obröbce Bursztynu Wreszcie znalazlem kogos kto mi pomoze wstawic zdjecia.

Wreszcie ktoś zapełni nisze o bursztynach na forum. Chyba że sie myle.
 
Odpowiedz
#12
(02-18-2015, 10:53 PM)Nordwind napisał(a): Rubikorn Ja tu jestem Prawie codzinnie i na przyszly miesiac przygotowuje wantek o obröbce Bursztynu Wreszcie znalazlem kogos kto mi pomoze wstawic zdjecia.

  -rubicon-  napisał,o Twoim wątku,że był bardzo ciekawy i pobudzający do twórczej inicjatywy, a nie ,że nie odwiedzacie forum,bo takimi ciekawymi i rzeczowymi wątkami nadajecie kopa temu forum.   
Odpowiedz
#13
a po co tu pisać skoro posty usuwają
Odpowiedz
#14
.
Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#15
Robiem co mogiem, żeby je reanimować. Na razie gadzina zaczęła dychać. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#16
@ Pasiasty - No nie wiem o co chodzi z tym usuwaniem postów?
Czy Tobie usunąłem jakiś post? Bo nie przypominam sobie?

Forum jest powolne, czasem ma wzloty, czasem stagnacje, ale idzie w swoim tempie:-)
Zdechnąć nie zdechnie (mam taką nadzieję) - ale stu postów dziennie raczej nigdy nie będzie.
Odpowiedz
#17
(06-12-2015, 11:47 PM)cactoos napisał(a): Robiem co mogiem, żeby je reanimować. 

Za co Ci serdecznie dziękujemy bo jesteś ozdobą tego forum Biggrin Biggrin Aniołek

Na jednym forum  które zamierało admin wprowadził sklep i forum rozkwitło. Powrócili artyści którzy otwierali swoje indywidualne strony (w sposób który z góry był skazany na niepowodzenie).
Najprawdopodobniej na sklepie forum też zarabia bo przeniesiono na lepsze serwery ale tego nie wiem na pewno.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#18
z tym sklepem to dobry pomysl admin powinien to przemyslec w koncu kazdy z nas sprzedaje bizuterie Wykrzyknik
Odpowiedz
#19
(06-14-2015, 10:23 AM)SilverFlo napisał(a): z tym sklepem to dobry pomysl admin powinien to przemyslec w koncu kazdy z nas sprzedaje bizuterie Wykrzyknik

przepraszam ale ja stawiam bariery stalowe na drogach i nic nie sprzedaję ale w takim forumowym sklepie to mógłbym coś kupić.

Dobry pomysł SilverFlo
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#20
skoro juz tak gdybamy , to cos w rodzaju sklepo -galerii indywidualnych designerow (odrazu profesjonalnie brzmi Ząbki ) taki dodatkowy dzial cos podobnego do tego miejsca https://www.olissimart.com ..... skoro sobie tak gdybamy
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości