Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktualizacja forum- Noworoczne porządki
#1
Powoli przygotowuję forum do zaktualizowania wersji.

Wszystkie pliki zajmują już ponad 500 MB z czego większość to Wasze pliki z załączników.
To dobrze, miejsce jest, możecie wrzucać!

Kopia zrobiona, treści są bezpieczne - jak zawsze.

W dniach najbliższych tj. sobota - niedziela 31.01 -1.02 2015 możliwe będą czasowe niedostępności forum związane z aktualizacją skryptu.

Ostatnio były próby włamania na Forum, aktualizacje są więc niezbędne.
Nowa wersja ma też poprawioną obsługę smartfonów i tabletów.

Za utrudnienia przepraszam.
Odpowiedz
#2
Aktualizacja zrobiona, szablon się rozsypał....
Niestety nie wiem, czy uda mi sie to dziś naprawić.
Spróbuję.
Odpowiedz
#3
Nie udało się, znalazłem więc nowy styl, mam mieszane uczucia - na pewno parę rzeczy do zmiany (np. serduszka :-) ale to spokojeni.
Jak byście mieli jakies uwagi piszczie.
Odpowiedz
#4
Wow !
IMO jest ok ,lubię taki styl ....ale pewnie będzie larum za chwil kilka Ząbki

Ps. Teraz szyld forum lekko nie "nadąża" stylem za nowym szablonem Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#5
brak mi nowych postów i dzisiejszych postów Smutny
trochę się pogubiłem. Stary szablon był bardziej przejżysty
Odpowiedz
#6
(01-31-2015, 03:22 PM)kriss napisał(a): brak mi nowych postów i dzisiejszych postów Smutny
trochę się pogubiłem. Stary szablon był bardziej przejżysty

to zwykłe przyzwyczajenie, ale ta skórka jest ok Uśmiech 
Odpowiedz
#7
-na razie się mecze nie mogę się przyzwyczaić do nowej szaty
Odpowiedz
#8
"Pokaż nowe posty", "Pokaż dzisiejsze posty" są po lewej są po kliknięciu w "Portal" w prawym górnym rogu.
Odpowiedz
#9
Dzięki Kageki za pomoc Uśmiech Jak dla mnie skórka ładna, ale niektóre funkcje są schowane i dla osób przypadkowych trudne do znalezienia. Zbyt dużo „wodotrysków” jak ja to nazywam. Wszystkie ozdobniki powinny mieć trochę mniej nachalne kolory, za to sam tekst postów bardziej kontrastowy. Zbyt dużo kolorów przeszkadza w szybkim i wygodnym odbiorze informacji i po jakimś czasie zaczyna męczyć. Poprzednie ustawienia były bardziej intuicyjne. Tych muszę się uczyć Uśmiech Mówię o sobie. Po zalogowaniu się pierwszy raz na forum bardzo szybko nauczyłem się poruszać po nim. Tu czuje się jak w Płatniku do ZUS'u Ząbki

moje nowe logo Ząbki

   

stop klatka z moim logo Ząbki

   
Odpowiedz
#10
(01-31-2015, 09:22 PM)kageki napisał(a): "Pokaż nowe posty", "Pokaż dzisiejsze posty" są po lewej są po kliknięciu w "Portal" w prawym górnym rogu.


A powinny być na wierzchu.
W życiu bym tego nie znalazła. Myślałam, że wywaliliście.
I posty są słabo pooddzielane, najpierw kliknęłam w "odpowiedź" do postu wyższego (albo niższego?)
U mnie przynajmniej nie widać, czy przyciski "cytuj", "odpowiedz" odnoszą się do górnego, czy dolnego postu.

Poza tym wszystko ładnie, graficznie nie widać dużej różnicy. Kolory zostały takie same  i najważniejsze, że nie zrobiliście wszystkiego
białego z oczoje.nymi zdjęciami, tak jak ostatnio większość stron.


I nie wiem, czy tak miało być, ale mi się baner rusza, jak na niego najadę myszką.

I pytanie które chciałam zawsze zadać. Po co na forum jest zakładka "forum jubilerskie" , skoro "wszystko o jubilerstwie" wyświetla "forum jubilerskie" + "srebrne forum".
Pamiętam, ze na początku próbowałam znaleźć to srebrne forum, klikałam na "forum jubilerskie" i nie mogłam znaleźć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości