Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam diamenty brylanty
#1
Odpowiedz
#2
Przeniosłem post do odpowiedniejszego działu. Choć mam mieszane uczucia. Nie ma nazwy firmy. Nie ma strony internetowej. Poczta na darmowym serwerze...
To ja już wolę wejść na stronę http://www.diamondchand.pl (sponsor oczywiście Uśmiech ma siedzibę, ma stronę, można pojechać i sprawdzić.

Po zastanowieniu wyciąłem adres z poprzedniego posta. Napisałem do autora o podanie pełniejszych informacji o firmie.
Odpowiedz
#3
Bo to pewnie krwawe diamenty Uśmiech
Odpowiedz
#4
ja nie wiem, ale jakos ciezko mi uwierzyc w tego Shape: Round Brilliant 1,21 Carat IF/D Cullet - Very Small Fluorescence - medium blue Polish - very good Symmetry - good za 25000 pln... to by bylo jakies 1/3 ceny hurtowej a w to nie chce mi sie wierzyc... Za takie pieniadze to kupuje od razu ;]. IMHO albo przekret, albo ktos nie umie liczyc...
Odpowiedz
#5
Szanowni Panstwo nie ma w tym grama przekretu. Wyjasnilem juz z administratorem, nie oczekujemy sprzedazy czegokolwiek bez wczesniejszego spotkania i pokazania kamieni.

Co do kamienia 1.21 zgadza sie jest tutaj blad w ksztalcie i cenie. Jest to Marquise cut. Blad wystepuje jeszcze w jednej sztuce. W załączniku fotka certyfikatu 1,21

Zapewniam jeszcze raz, nie mówimy tu o krwawych diamentach czy jakiejkolwiek probie oszustwa.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
Jedyne wyjaśnienia jakie dostałem to, że "prowadzona przez nas działalność w polsce nie jest powiązana dokładnie z diamentami dlatego też brak jakiejkolwiek informacji."

Nie przywróciłem więc maila i nie pozbyłem się wątpliwości.
Odpowiedz
#7
Szczerze mówiąc to sama nie wiem co myśleć.. Jestem an forum od niedawna i chyba jeszcze wstrzymam się z ewentualna współpracą,poczekam na więcej opiniiUśmiech
Odpowiedz
#8
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości