Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym polerować jadeit?
#81
(03-28-2015, 12:03 PM)kolorowy napisał(a): Z tego co zrozumiałem to twoja pierwsza robota tym bardziej musze powiedzieć masz stary talenta w pazurach . Przyślij mi swój adres na PW wysyłka na twój koszt :-) pozbieram wszystko co może ci się przydać .

Witam
Dzieki, dzieki, dzieki Uśmiech
Zona dzwoniła , że doszło pudełko od Ciebie. Jak jutro wróce z pracy to zerkne. Niecierpliwie sie letko Uśmiech Jakieś pudełko do odesłania?


Pzdr Uśmiech
Odpowiedz
#82
(04-02-2015, 02:34 PM)Gurek napisał(a): Witam

Dzieki, dzieki, dzieki Uśmiech
Zona dzwoniła , że doszło pudełko od Ciebie. Jak jutro wróce z pracy to zerkne. Niecierpliwie sie letko Uśmiech Jakieś pudełko do odesłania?


Pzdr Uśmiech

OK , znalazłem troszku tych szpei , jeszcze po świętach poszukam-miałem gdzieś próbki past diamentowych w malutkich tubkach , kiedyś z jakiś targów przywiozłem ale nie mam pojęcia gdzie to mogłem wsadzić  Biggrin  . Jak masz jakieś sortery z malutkimi przegródkami na kamienie to możesz podesłać , przeszukam szuflady może jakieś kamienie Ci znajde.
Odpowiedz
#83
Oj mi się geba rozesmiała jak zobaczyłem to pudełko. Dzieki! Puść oczko
Wielkanoc nie tylko z powodu pogody mi się z Bozym Narodzeniem miesza.

Mam prośbe, najlepsza z żon wywaliła koperte- podeslij mi prosze na priva swój adres, żebym mógł Ci pudełko odesłać.

Lece chrzcić najmłodszą pociechę Puść oczko
Wesołych Świąt.
Odpowiedz
#84
Powiedzcie proszę, a raczej podpowiedzcie w jaki sposób może wypolerować jadeit osoba mniej doświadczona? Nie chcę go zniszczyć, a jednak rzeczywiście jest miękki więc się obawiam o to.
Odpowiedz
#85
(01-05-2017, 04:23 PM)Gaja napisał(a): Powiedzcie proszę, a raczej podpowiedzcie w jaki sposób może wypolerować jadeit osoba mniej doświadczona? Nie chcę go zniszczyć, a jednak rzeczywiście jest miękki więc się obawiam o to.
7 w skali Mohsa to jast miękki ?
Wiesz co piszesz ?
Daj tel. do swojego dilera  O_o
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości