Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Rękodzieła Srebrnego - Andrzej Piątkowski
#31
Ale się uwzięliście.
Z tym wrzucaniem do tygla, to już w ogóle jakiś dziwny tekst.
Może jest 2015, ale to chyba nie znaczy,m że wszyscy musimy biec po drukarkę 3D?
Może to jest styl lat 70 - tych, ale chyba nie ma zakazu robienia takich wyrobów?
Ja co prawda daleka jestem od oceniania Pana cen.
Ale przejrzałam Pana konto na Allegro. I myślę, że mógłby Pan spokojnie podnieść ceny.
Ma Pan bardzo dużo "osobistych" komentarzy, widać, że biżuteria robi wrażenia na klientach.
Na Allegro rzadko komu się zdarza mieć tyle komentarzy od serca, większość po prostu zatwierdza standardową regułkę.
A ja z kolei oglądając takie pracochłonne wyroby w takich w sumie niskich cenach, zawsze jestem pewna, że tekst o ręcznym wykonaniu jest zwyczajnie kłamstwem.
Rynek może jest popsuty przez chińską taniochę, ale tak jest w każdej branży. Ale z drugiej strony, może - paradoksalnie - przez niskie ceny traci Pan część klientów.
Odpowiedz
#32
ja mam zasade ze kazdy nowy wyrób pokazuje wszystkim znajomym aby go ocenili ,krytyka jak najbardziej wskazana dzieki temu moge jeszcze poprawic co nieco zanim trafi do sprzedaży...a czasem nie trafia tylko idzie własnie do tygla....ale zeby sie obrażać za to..? raczej trzeba wyciągnąć wnioski....
Odpowiedz
#33
Oj KrZyS.
Ale ty to w ogóle jesteś poza jakąkolwiek konkurencjąZąbki
Odpowiedz
#34
Świetny sposób KrZyS. Człowiek nie popada wtedy w samouwielbienie. Potrafi ocenić swoje możliwości i uczy się Uśmiech
Odpowiedz
#35
Krzys co zdolniejsi handlowcy to chętnie wezmą ten Twój tygiel zanim go palnikiem potraktujesz i na allegro nieźle zarobią.
Odpowiedz
#36
Ceny za wyroby to indywidualna sprawa każdego sprzedawcy. Mamy wolny rynek DO CHOLERY wiec odczepcie się od człowieka!

Niestety na tym forum wytworzyło się bardzo niepokojące zjawisko. Mam na myśli tzw. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji co powoli zaczyna mnie (i nie tylko mnie) zniechęcać do odwiedzania tego forum a jestem tu od samego początku!

Troszkę więcej pokory Panowie i Panie bo co niektórzy strasznie obrośli w piórka!!

Co do samych wyrobów to bardzo mi się podobają Ząbki Podziwiam Uśmiech)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości