Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś tam wyskrobałem.
#61
Rok z hakiem temu ja też jeszcze nie wiedziałem a tu prosze okazalo się że potrafie Puść oczko Puść oczko Uśmiech 
Odpowiedz
#62
(01-10-2016, 06:08 PM)kolorowy napisał(a): a ściślej mówiąc rylcem o napędzie pneumatycznym (orafo takowe robi) coś w "stylu"  max grawera  

Dziękuję.  Orafo pokaż no to cacko i podaj warunki byś mi "takowe zrobił" Love



(01-10-2016, 06:27 PM)Pampalini napisał(a): Rok z hakiem temu ja też jeszcze nie wiedziałem a tu prosze okazalo się że potrafie Puść oczko Puść oczko Uśmiech 

Talent masz :-)    i pumpkę Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#63
Leszku, sprzęt superowy, warto wziąć go pod uwagę, jak tylko będę miał czas zrobię sensowny opis.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#64
(01-11-2016, 11:32 AM)orafo napisał(a): Leszku,  sprzęt superowy, warto wziąć go pod uwagę, jak tylko będę miał czas zrobię sensowny opis.

Super. Wyślij mi cenę na PW to będę wiedział czy brać pod uwagę. Biggrin Biggrin Biggrin  chyba że zamienimy na srebro Biggrin
Odpowiedz
#65
(01-11-2016, 11:32 AM)orafo napisał(a): Leszku,  sprzęt superowy, warto wziąć go pod uwagę, jak tylko będę miał czas zrobię sensowny opis.

Orafo, napisz na forum o tym urządzeniu, które robisz, jaka cena itp.
Myślę, że więcej osób byłoby zainteresowanych.
Ja je tylko widziałam na zdjęciach u Pampaliniego.
A chłopaki tak genialnie tu grawerują, że każdy chce spróbowaćZąbki
Odpowiedz
#66
też byłbym zainteresowany jeśli da radę
Odpowiedz
#67
Od dawna obiecuje napisać posta o tej pneumograwerce, odkładam bo brakuje przyzwoitych fotosów albo czasu, po prostu zasuwam jak wiatrak za śmieszny pieniądz (zakucie kamieni w masówce, dobrze chociaż w domu), poproszę jeszcze odrobinie cierpliwości.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#68
Psze bardzo może komuś sie spodoba. 
Obraz nie najlepszy bo smartfonem kręcone ale kij z tym.
Miłego oglądania Puść oczko
https://youtu.be/ZW94uND8E3w
Odpowiedz
#69
Idzie jak burza! Ząbki

tylko...
[Obrazek: Vertical-Videos1.jpg]
Odpowiedz
#70
Najlepiej grawerujesz w 6:24 minucie Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości