Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMBERIF DESIGN AWARD 2015
#21
powiem szczerze, nie bardzo kumam o co chodzi z ta slinica, ale dwa pierwsze miejsca sa bardzo si. Pomyslowe i inne niz wszystko. Co prawda nie bardzo wiem gdzie to jest "podstawowe" ale jako wyrob bardzo ciekawe. Chociaz jak mam byc szczery to dla mnie wyroznienia sa ciekawsze niz pierwsze nagrody. Tipsy z bursztynu to totalny odjazd i tak jak tampon to byla porazka, to tutaj na prawde jestem w stanie sie zgodzic z wiekszoscia "szanownego" jury
Odpowiedz
#22
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#23
ma fajne pomysly, to rozchwytywana. Moim zdaniem na nagrode zasluzyla /ale nie 1/ a na wyroznienie juz nie. Nie bardzo wiem o ktorym weglu mowisz bo patrze na to i nie bardzo wiem o ktorym mowisz
Odpowiedz
#24
(03-11-2015, 02:17 PM)kfadrat napisał(a): ma fajne pomysly, to rozchwytywana. Moim zdaniem na nagrode zasluzyla /ale nie 1/ a na wyroznienie juz nie. Nie bardzo wiem o ktorym weglu mowisz bo patrze na to i nie bardzo wiem o ktorym mowisz

o tym 
[attachment=2602]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#25
a. No take nie wiem za bardzo co tworca mial na mysli, ale niech bedzie. GUPJE TO
Odpowiedz
#26
dla mnie ten konkurs jest nieporozumieniem z prostej przyczyny - dopuszcza renderingi - projekty zamiast konkretnych realizacji. Naturalny bursztyn jest jaki się gdzieś znajdzie/kupi i jeżeli z takiego kawałka robi się nawet najbardziej odlotowy przedmiot/pomysł i na konkurs wysyła fotkę to jest OK, natomiast jeżeli ktoś w rhino albo innym matrixie projektuje nierealny bursztyn jak nagroda "srebrna" i wysyła rendering nie realizację to jedno wielkie nieporozumienie
Odpowiedz
#27
To może też sam zamiar zrobienia czegoś można wysłać, mam parę fajnych pomysłów.
Odpowiedz
#28
Przeglądam te prace i tak sie zastanawiam czy ja jestem ignorantem czy czegos nie rozumie.
Przecie niektóre prace to nawet nie wiadomo jak , co to i do czego.
Ale jak ktoś lubi nosić betonowy pierścionek to jego wola.
Kiedyś wydawało mi sie że najwięcej jest tych normalnych ludzi ale byłem w błędzie .
Najwięcej jest ciemnej masy (materji ja to nazywam)
Odpowiedz
#29
(03-12-2015, 07:05 AM)Pampalini napisał(a): Przeglądam te prace i tak sie zastanawiam czy ja jestem ignorantem czy czegos nie rozumie.
Przecie niektóre prace to nawet nie wiadomo jak , co to i do czego.
Ale jak ktoś lubi nosić betonowy pierścionek to jego wola.
Kiedyś wydawało mi sie że najwięcej jest tych normalnych ludzi ale byłem w błędzie .
Najwięcej jest ciemnej masy (materji ja to nazywam)

Tu mi pasuje cytat przypisywany S. Lemowi :
" Do póki nie skorzystałem z internetu , nie wiedziałem , ze na świecie jest tylu idiotów ." Puść oczko 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#30
może my w naszym konkursie pokażemy jak powinna wyglądać prawdziwa biżuteria Ząbki, a co do Pana Lema, to zawsze uważałem go za wizjonera Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości