Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMBERIF DESIGN AWARD 2015
#11
no ,ale taki drapak również mógłby stanowić "obiekt biżuteryjny" ...kwestia mody i kultury Ząbki

...a tak na poważnie samo określenie "obiekt" jednoznacznie nasuwa mi skojarzenia do tzw. sztuki współczesnej w odniesieniu do rzeźby ...bo teraz nie tworzy się rzeźb tylko "objekty" właśnie Niezdecydowany ...to lepiej brzmi
...no i jakie są kryteria regulujące co jest a co nie jest "obiektem biżuteryjnym"? ...czy np. pięknie dekorowany kamienny toporek wbity w plecy jest "obiektem biżuteryjnym" czy nie, bo w końcu trupa dekoruje ?

wybaczcie sarkazm, ale przypomniałem sobie historię bursztynowego tampaxa...Eeee....
Odpowiedz
#12
(11-25-2014, 12:27 PM)Erddill napisał(a): " Mimesis

„Mimesis”: tak Arystoteles określił próbę odkrycia najbardziej podstawowych zasad i sił, które nami powodują...

Barbara Schmidt "

Myślę, że powinni iść za ciosem i zrobić bursztynowego penisa.
Do tematu będzie pasował jak ulał, a i wpisze się idealnie w gusta jury i nowoczesne trendy.
Ząbki Ząbki
Odpowiedz
#13
(11-27-2014, 12:46 AM)olax napisał(a):
(11-25-2014, 12:27 PM)Erddill napisał(a): " Mimesis

„Mimesis”: tak Arystoteles określił próbę odkrycia najbardziej podstawowych zasad i sił, które nami powodują...

Barbara Schmidt "

Myślę, że powinni iść za ciosem i zrobić bursztynowego penisa.
Do tematu będzie pasował jak ulał, a i wpisze się idealnie w gusta jury i nowoczesne trendy.
Ząbki Ząbki

...i nasze (Użytkowników tego Forum ) opinie o tym "konkursie" Ząbki
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#14
(11-27-2014, 12:46 AM)olax napisał(a): Myślę, że powinni iść za ciosem i zrobić bursztynowego penisa.
Do tematu będzie pasował jak ulał, a i wpisze się idealnie w gusta jury i nowoczesne trendy.
Ząbki Ząbki

Mówisz i masz Ząbki

http://amber-le.eu/pl/p/Penis-bursztynowy/387

Pytanie czy dla komisji rozmiar ma znaczenie??? Ząbki
Odpowiedz
#15
(11-27-2014, 09:17 AM)Imenoq napisał(a):
(11-27-2014, 12:46 AM)olax napisał(a): Myślę, że powinni iść za ciosem i zrobić bursztynowego penisa.
Do tematu będzie pasował jak ulał, a i wpisze się idealnie w gusta jury i nowoczesne trendy.
Ząbki Ząbki

Mówisz i masz Ząbki

http://amber-le.eu/pl/p/Penis-bursztynowy/387

Pytanie czy dla komisji rozmiar ma znaczenie??? Ząbki

No żesz ty!!
Wizjoner normalnie!
Odpowiedz
#16
ja pierdole...

Czy da sie jakos ukryc temat? bo za kazdym razem jak tu wchodze, zeby przeczytac nowe posty to poglebia sie moja depresja jak widze np. w/w penisy z bursztynu...
Odpowiedz
#17
Może to bardzo stary penis i czas zamienił go w bursztyn jak żywicę.? Niezły obiekt biżuteryjny a właściwie członek biżuteryjny.
Odpowiedz
#18
moim zdaniem, hujowa sprawa.
Odpowiedz
#19
powinni wibrator w nim zamontować to by sie nadał do użytku
Odpowiedz
#20
...tak bedac pod wplywem naszego konkursu ... zajrzalem do wynikow konkursu amberifowego ..... prosze panstwa
pierwsza nagroda ...druga .... nie qumam o co chodzi .

    Ale jak dla mnie wymiata nagroda  "srebrna"  - ślińcia zajela zaszczyne miejsce na podium . Arystoteles (ktorego to Pani kurator konkursu przywolala w opisie tematu) pewnie bylby duuuuumny .   
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości