Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książka Andrzeja Bandkowskiego Biżuteria artystyczna - kurs wytwarzania
#11
Ale tu nie chodzi o ocene autora a samej ksiazki z punktu widzenia czytelnika, wiec mysle ze ocena jest jak najbardziej prawidlowe Uśmiech
Odpowiedz
#12
Lepszym konkretnie w czym? My tu chyba głównie do praktyki się odnosimy. Jeden pisze książki zbierając wiedzę praktyków a inny w tym czasie właśnie praktykuje i później tę wiedzę może przekazać temu co pisze książki na przykład. Nie odnoszę się tu do tego konkretnego autora ale trudno znaleźć czas na wszystko.
Odpowiedz
#13
przytaczam słowa żony " nie krytykuj faceta, daj mu zarobić " Puść oczko
znalazłem w sieci http://dylaktadeusz.wordpress.com/zlotnictwo/ z opisu wynika, że jest już tylko dostępna w formie elektronicznej. I chyba o wiele taniej Ząbki
Odpowiedz
#14
nie wiem co jeszcze nowego można pisać o jubilerstwie, raczej wszystko juz zostało napisane w polskiej i zagranicznej literaturze, a pan AB wydając książkę to raczej zrobił sobie źródło dochodu do emerytury ZąbkiZąbki - wydaje mi się że taki przynajmniej był zamysł autora. Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Nazwy narzedzi na tej stronie mnie rozbrajaja xD
Odpowiedz
#16
Witajcie, Szafir wspomniałeś o "słynnej biblii złotnictwa" czyli o...?
Odpowiedz
#17
(11-27-2014, 07:57 AM)Jerry napisał(a): Witajcie, Szafir wspomniałeś o "słynnej biblii złotnictwa" czyli o...?

jak OOOO o książce pana AB, jak poczytasz to zrozumiesz i przesiesiesz się w lata 70' polecam ZąbkiZąbkiZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#18
Ja "biblią" nazywam pracę Oppiego Untrachta Jewellery Concept and technology, nie ma lepszego podręcznika, tak nawiasem mówiąc trzeba by odróżniać "książki o złotnictwie" od "podręczników", do tych pierwszych należy np. książka p. Zastawniaka, do drugich w dużym stopniu p. Bandkowskiego
Odpowiedz
#19
dla mnie "biblią" jest Tim McCreight "The Complete Metalsmith"
Odpowiedz
#20
Nie znam Tima, patrzę w internecie, coś podejrzanie tanie te książki, napisz coś więcej o niej , Oppi ma pod 1000 stron
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości