Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przygotowac się na targi biżuterii/handmade
#11
To jest wlasnie moja najwieksza obawa w otwarciu biznesu. Bo po co ktos ma kupowac bizuterie na zamowienie skoro jest tak duzo sieciowek ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Obawiam sie ze te aparty, kruki i inne *uje muje najzwyczajniej mnie wygryza... :/
Odpowiedz
#12
Niestety tez mam te obawy, zwazywszy ze całkiem niedawno zaczelam działac na wlasna reke.
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#13
(11-17-2014, 07:34 PM)Moonlight napisał(a): Ostatnio zrobiłam pierscionek z oprawionym kamieniem księżycowym, sprzedałam go. Przed sprzedazą pokazałam znajomej, pytala z ciekawości jaka cena. Gdy uslyszala kwote odpowiedziła: "No co ty przecież podobne mozna kupic w sieciówce za 15 zł". AŁA!

To duze AŁA pytanie co Chcesz robic , tzn wbijac sie w "to samo" co wszyscy , to ugrzezniesz i cieciowki Cie zjedza ... cala sztuka znalezc swoje miejsce , swoja nisze i ja umiejetnie wykorzystac . Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#14
Nie chce robic tego co wszyscy i wiem, ze nie tedy droga. Tylko akurat to bylo zamowienie tez od znajomej swoja droga Puść oczko "Chciałabym taki piękny pierscionek z takim kamieniem co sie blyszczy tak na niebiesko....no.. wiesz o co chodzi.. i tylko oprawiony w srebro" Puść oczko
"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć." N. Hill
Odpowiedz
#15
Jak nie masz znajomych którzy maja przynajmniej z 7-10k brutto to nie licz na droższe zamówienia. Puść oczko
Erddill ma racje, nie ma co konkurować z chińczykiem, pewnych rzeczy po prostu nie opłaca się robić w Polsce, tak samo jak nie opłaca się ich robić na zachodzie i przenosi się je np do Polski. I jeżeli robi się takie coś czego się nie opłaca robić to po prostu trzeba zacząć robić coś innego. Puść oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości